Aziz Yıldırım'dan Platini'ye cevap

Aziz Yıldırım'dan Platini'ye cevap

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, UEFA Başkanı Michel Platini'nin kendisinin mektubuna ilişkin yanlış değerlendirmelerde bulunduğunu öne sürdü.

Futbolda şike iddialarına yönelik davada tutuklu yargılanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, avukatı aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamayla UEFA Başkanı Michel Platini'ye cevap verdi. Yıldırım, açıklamasında şöyle dedi:

"UEFA Başkanı Sayın Michel Platini kendisine daha önce verdiğim Türk futbolundaki sorunlar ile ilgili dosyaya ve mektuba ilişkin olarak maalesef yanlış değerlendirmelerde bulunmuştur. Ben söz konusu dosyayı kendisine 2007-2008 yılı Şampiyonlar Ligi kuraları çekildiğinde teslim etmiştim. Ayrıca bu dosyanın dışında yaklaşık 2-3 ay önce de kendisine bir mektup yazarak bazı sorular yönelttim. Maalesef Sayın Platini bu mektubuma ve sorularıma da cevap vermedi. Kendisi ile bugüne kadar tebrik ve iyi niyet mektupları dışında herhangi bir mesajlaşmamız olmamıştır. Sayın Platini'nin bu konularda kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplar konuları karıştırdığını ya da yanlış hatırladığını işaret etmektedir. Kamuoyunun Sayın Platini'nin cevaplarını bu bilgiler çerçevesinde değerlendirmesini önemle hatırlatmak isterim."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS