"Taraftar kimin heykelini dikeceğini biliyor"

"Taraftar kimin heykelini dikeceğini biliyor"

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Lütfü Tomuş, Alex de Souza'nın 3 Temmuz 2011'den sonra yaşanan süreçte kendisinden beklenilen desteği vermediği için, kendisini kullandırmadığı için gönderildiğini savundu.

Lütfü Tomuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alex'in sarı-lacivertli takıma geldiğinden bu yana oynadığı futbolla, aile yaşantısıyla bütün sporculara ve gençlere örnek bir davranış sergilediğini belirterek, şöyle konuştu:

"Bu futbolcu verilen görevi en iyi şekilde ve kaptan olarak yaptı. Neden hedef seçildi? Teknik direktörün, oyuncularında aradığı bütün vasıfları taşıyan bir oyuncusuyla ne sorunu olabilir? Başkan, Alex'i yanına alarak Sayın Başbakan'ı ziyaret etti mi? Alex, imzalı formasını Sayın Başbakan'a verdi mi? Arkasından yaşanan 3 Temmuz ve sonrası dönemde bu ziyarette tanıştırmaya karşılık Alex'ten beklentiler oluştu. Ancak Alex, 3 Temmuz sonrası süreçte kendisinden beklenen desteği vermediği için, kendisini kullandırmadığı için gönderilmiştir."

"Taraftar kimin heykelini dikeceğini biliyor" diyen Tomuş, "Bu yapılanlar Fenerbahçe Kulübü taraftarına, sporcuya ve spora saygısızlıktır. Suçlu olan cezasını çeker" ifadesini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS