Libyalı askerler düğünde kavga çıkardı

Libyalı askerler düğünde kavga çıkardı

Tedavi görmek amacıyla Türkiye'de bulunan bir grup Libyalı asker, Antalya'da kaldıkları otelin balo salonundaki düğüne gidip, burada taşkınlık yapınca kavga çıktı. 6 kişinin yaralandığı kavgada Libyalılar gözaltına alındı.

Antalya Konyaaltı Sahilindeki Porto Bello Otelde kalan bir grup Libyalı asker, otelin balo salonundaki düğünde taşkınlık yapınca kavga çıktı. Kavgada 6 kişi yaralanırken, polis Libyalıları gözaltına aldı.

Antalya'nın Konyaaltı Sahilinde bulunan Porto Bello Otelinin Balo Salonundaki düğünde taşkınlık yapan Libyalı askerlerle düğün sahipleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kavganın duyulması üzerine olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevkedildi. Yaralıla ambulanslarla hastaneye götürülürken, çevik kuvvet polisi Libyalı askerleri gözaltına aldı.

Antalya'daki 5 yıldızlı otellerde 700 Libyalı askerin tedavi ve tatil amaçlı olarak kaldığı kaydedildi. Kavganın meydana geldiği Porto Bello otelinde ise 121 askerin  bulunduğu öğrenildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS