Şehmus Tatlıcı hayatını kaybetti

Şehmus Tatlıcı hayatını kaybetti

Diyarbakırlı işadamı Şehmus Tatlıcı, tatilini geçirdiği Bodrum'da hayatını kaybetti.

Bodrum'un Göltürkbükü Beldesi'ndeki yazlığında tatilini geçiren Diyarbakırlı ünlü işadamı, 9 çocuk 15 torun sahibi Şeyhmus Tatlıcı bugün öğle saatlerinde evinde yaşamını yitirdi. Dinlenmek üzerine odasına çekilen Tatlıcı'dan uzun süre ses çıkmayınca yakınları odaya girdi. Ünlü işadamının yatakta hareketsiz olduğunu gören yakınları, hemen Göltürkbükü Toplum Sağlığı Merkezi'ne haber verdi.

Buradan gelen 112 acil ambulansındaki sağlık ekipleri, ilk muayanede işadamının öldüğünü tespit etti. Ardından ölüm raporu için aile hekimi Dr. Şahin Sezer eve çağrıldı. Dr. Sezer, Tatlıcı'nın yaşamını yitirdiğini ve şüpheli bir durum olmadığını belirledi.

Yetkililer, işadamı Şehmus Tatlıcı'nın olaydan önce bir süre denize girdiğinin öğrenildiğini, denizden döndükten sonra dinlenmeye çekildiği odasında yatağında hareketsiz halde bulunması üzerine yakınlarının aile hekimleri ile 112 Acil servis'e haber verdiğini belirttiler.

Şetat Şirketler Grubu'nun sahibi Şeyhmus Tatlıcı'nın vefatı Göltürkbükü Camisi'nden verilen sala ile duyuruldu. Dr. Sezer yaptığı açıklamada, "Şeyhmus Tatlıcı'yı muayaneye geldiğimde yaşamını yitirmişti. Daha önce de kalp rahatsızlığı olduğunu öğrendik. Şüpheli bir ölüm olmadığı için defnedilmek üzere bugün yakınları ile birlikte uçakla İstanbul'a gönderildi" dedi.

Bu arada, Tatlıcı'nın cenazesinin aile hekiminin defin ruhsatı işlemlerini tamamlamasının ardından uçakla İstanbul'a gönderildiği kaydedildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS