MHP İlçe Başkanı hakkında "tehdit" soruşturması

MHP İlçe Başkanı hakkında "tehdit" soruşturması

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde sosyal paylaşım sitesinde kendisini eleştiren partili Celal Erdöl'ü telefonda tehdit etmekle suçlanan MHP Darıca İlçe Başkanı Erkan Azeri hakkında soruşturma başlatıldı.

MHP İl Kongresinde İl Başkanı seçilen Aydın Ünlü, il yöneticisi Yüksel Ercan ve Darıca İlçe Başkanı Erkan Azeri'nin fotoğrafları sosyal medyada "Mahşerin üç atlısı" başlıkları altında yer alırken, fotoğrafın altına yorum yapan Celal Erdöl "çalışmalarınızı bir gölge gibi takip edeceğim" ifadelerini kullandı.

Eleştiri üzerine Erdöl'ü telefonla arayan MHP'li Azeri'nin, "Sen kim oluyorsun da hesap soruyorsun? Bana yerini söyle gelip sana haddini bildireceğim" dediği ileri sürüldü.

"Çocuğum yaşındaki kişi"

Celal Erdöl'ün savcılığa suç duyurusunda bulunmasının ardından ifade veren ilçe başkanı Erkan Azeri, "o bana 'kuklasınız' dedi. Ben de 'seni öyle konuşmaktan men ederim' cevabını verdim. Ortada tehdit yok" diyerek kendisini savundu.

MHP İlçe Başkanı Azeri'nin kendisini telefonla arayarak tehdit ettiğini öne süren Celal Erdöl ise, "Ben bu davaya 40'dan fazla senemi verdim. Çocuğum yaşındaki kişi gelmiş beni tehdit ediyor. Savcılığın telefon kayıtlarını incelemesinden sonra herşey netleşecek" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS