Eşi aynı salonda bir başkasıyla evlenmiş!

Eşi aynı salonda bir başkasıyla evlenmiş!

Bursa'da bir süredir ayrı yaşadığı eşinin başka bir kadınla evlendiğini duyan öğretim görevlisi şok yaşadı. Üstelik boşanmadığı eşinin, düğününü de kendi evlendikleri otelde yaptığını öğrenen Arzu A. hayretler içinde kaldı.

Bursa'da Uludağ Üniversitesi'nde öğretim görevlisi 35 yaşındaki Arzu A., bir süredir ayrı yaşadığı kendisiyle aynı yaşta olan 9 yıllık eşi Vural A.'nın, başka bir kadınla düğün yaptığını öğrenince şoke oldu. Boşanma davası açan Arzu A., 9 yıl önce düğün yaptıkları otelde, evlilik yıldönümünden 2 günü önce eşinin başka bir kadınla yaptığı düğünde çekilen fotoğraflarını da mahkemeye delil olarak sundu. Arzu A. eşinden 100 bin lira maddi, 150 bin lira  manevi olmak üzere 250 bin lira tazminat, ayda 1000 lira nafaka ve tek çocukları Batuhan'ın velayetini istedi.

Bursa'da 5 Mayıs 2003 tarihinde evlenen Arzu ve Vural A. çiftinin bir yıl sonra Batuhan adını verdikleri çocukları dünyaya geldi. Eşiyle sorunlar yaşadığını ifade eden sebze komisyoncusu Vural A. 2009 yılının şubat ayında Bursa 2'nci Aile Mahkemesi'ne boşanma davası açtı. Aynı yılın ekim ayında kararını veren mahkeme, Arzu A.'nın kusurlu olduğu ispat edilemediği için boşanma davasının reddine karar verdi.

Aynı otelde düğün yapmış

Oğlu Batuhan'la birlikte eşinden ayrı yaşamaya başlayan Arzu A. birkaç ay önce bir arkadaşından, eşinin Tuğba Ç. isimli kadınla geçen yıl Mayıs ayında evlendiğini, hamile olan Tuğba Ç. ile eşinin düğününün, kendi düğünlerini yaptıkları otelde gerçekleştiğini duyunca şoke oldu. Arzu A., avukatı Müge Yıldız Yaşar aracılığıyla Bursa 5'inci Aile Mahkemesi'ne Vural A.'ya boşanma davası açtı.

Kocasının kendisi ve sevgilisi ile yaptığı düğün fotoğrafını dava dosyasına kanıt olarak koyan Arzu A., kocasından 100 bin TL'si maddi 150 bin TL'si manevi olmak üzere toplam 250 bin TL tazminat, aylık bin TL nafaka ve çocukları Batuhan'ın velayetini istedi.

"Psikolojik çöküntü yaşamış"

Arzu A.'nın Avukatı Müge Yıldız Yaşar dava dilekçesinde, Vural A.'nın eşi Arzu A.'dan boşanmadan 7 Mayıs 2011 tarihinde Tuğba Ç. isimli başka bir kadınla eş, dost ve akrabalarının da bulunduğu büyük bir düğün töreni düzenlediklerini belirtti. Müvekkilinin evlilik süreci boyunca yalnız kaldığını, aldatıldığını ve hakarete uğradığını bu nedenle depresyona girdiğini öne süren Yıldız şöyle dedi:

"Arzu psikolojik çöküntü yaşamıştır. Vural A.'nın insanlık onuruna yakışmayan bu haksız tutum ve davranışları sebebiyle, kendisine ve evlilik kurumuna olan inancı ve güveni sarsılmıştır. Aldatılmanın en kötü haliyle karşılaşan Arzu Ş., kendi düğün töreninin yapıldığı otelde kocasının evliliğinin bitmesine neden olan bayanla evlendiğini öğrenerek yıkılmıştır."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS