Tanrı, Obama ve Uzaylılar

Tanrı, Obama ve Uzaylılar

Milyonlarca Amerikalı, süper kasırga Sandy’nin ardından yaralarını sararken, internette “genetik yapısı değiştirilmiş kasırga” olarak da adlandırılan felaketle ilgili spekülasyonların ardı arkası kesilmiyor.

Meteorologlar, yıkıma neden olan kasırganın nedenini sıradışı hava faktörlerine bağlıyorlar.

Kasırganın dolunay sırasında Arktik fırtına ile buluştuğunu söylüyorlar ama komplo teorisyenlerinden farklı açıklamalar geliyor...


1-    Tanrının eşcinsel eviliklere tepkisi


Bir Hristiyan vaaz, Sandy Kasırgası’ndan eşcinsel evillik ve kürtajı destekleyen ABD yönetimini sorumlu tuttu. Tanrı’nın bu kasırgayla günahkar Amerika halkını cezalandırdığını savundu.


2-    Obama’nın marifeti


Bazıları Tanrı’nın Sandy Kasırgası ile Barack Obama’yı cezalandırdığına inanırken, bazıları da Obama’nın yeniden seçilebilmek için kasırgayı bizzat  kendisinin düzenlediğine inanıyor.


Son birkaç gün içersinde çok sayıda internet sitesinde başkanın kısa adı HAARP olan Yüksek Frekans Aktif Doğal Işık Programı’nı kullanarak Sandy’yi yarattığını iddia eden haberler yayınladı.


3-    Uzaylılar tarafından ön görüldü


Forbes dergisinde yazan Kenneth Rapoza, kasırganın yıllar öncesinden eski korku romanı yazarı Whitley Streiber tarafından tahmin edildiğini ileri sürdü.


Streiber, “ziyaretçiler” olarak adlandırdığı insan olmayan bazı yaratıklar tarafından kaçırıldığını ve bu yaratıkların kendisini dünya ikliminin değişeceği ve süper bir kasırga meydana geleceği yolunda uyardığını iddia etmişti.


4-    İsrail’i bölmenin cezası


Sağcı internet sitesi WorldNetDaily kasırganın gerçekten “Tanrı’nın işi mi?” olduğunu irdeledi ve Amerika’nın İsrail’i bölme girişimleri nedeniyle “Her şeye kadir gücün bir mesajı mı?” sorusunu sordu.


İnternet sitesinin muhabiri William Koenig, “Her iki siyasi parti de Ortadoğu’da iki devletli bir çözüm konusunda hemfikirler ve İsrail’i, İsrail ve Filistin devletleri olarak ikiye bölmek istiyorlar” diye yazdı.


 


 


 


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS