Watch Dogs PlayStation4'ün ilk oyunlarından biri

Watch Dogs PlayStation4'ün ilk oyunlarından biri

Sony Computer Entertainment Inc.’in (SCE) yaptığı PlayStation®4 duyurusunun ardından, Ubisoft da merakla beklenen açık dünya aksiyon-macera oyunu Watch_Dogs’un yeni sistemin çıkış oyunlarından biri olacağını açıkladı.

PlayStation Meeting 2013 ana sahnesinde gösterilen Watch_Dogs, bir kez daha Ubisoft’un yeni teknolojiler için ön saflardaki yerini aldığını ve geliştirici ekiplerine benzersiz eğlence deneyimleri yaratmak için mutlak özgürlük verdiğini gözler önüne serdi. Watch_Dogs Ubisoft Montreal liderliğinde, Ubisoft’un Bükreş, Paris, Quebec ve Reflections stüdyolarının desteğiyle geliştiriliyor. İlk olarak duyurulduğu E3 2012’de 83’ten fazla ödül ve adaylık kazanan Watch_Dogs en yeni teknolojileri ve sofistike oyun tasarımını gerçekçi, canlı açık dünya ile birleştiriyor.


Watch_Dogs’da oyuncular kişi ve şirketlerin ağlara ve teknolojilere karşı git gide artan bağımlılığımız yüzünden ifşa olma riskiyle karşı karşıya kaldığı, herkesin bir şekilde bağlantılı olduğu bir toplumda yaşamanın gerçeklerini bizzat tecrübe edebilecekler.


Oyuncular yeni bir tür yasadışı kahraman olan Aiden Pearce rolünü üstlenecek ve akıllı telefonları sayesinde Şikago’nun merkezi işletim sistemine (ctOS) girerek şehirdeki neredeyse tüm unsurları kontrol edebilecekler. Aiden şehrin her yerindeki güvenlik kameralarına girebilecek, hedefini bulmak için kişisel bilgiler indirebilecek, takip ettiği kişiyi yakalamak için trafik ışıklarını veya toplu taşıma hizmetlerini kontrol edebilecek. Şikago şehrinin kendisi en büyük silahı olacak.


“Ubisoft’un geçmişi yeni teknolojileri benzersiz yaratıcılığıyla desteklediği örneklerle dolu,” diyor Ubisoft CEO’su Yves Guillemot. “PS4’ün gücü ve yetenekleri Watch_Dogs ekibimizin sınırları daha ileriye götürmesini, interaktif eğlence alanında önceden yapılması mümkün olmayan şeyleri denemesini sağlıyor.”


Watch_Dogs PS4’ün çıkış oyunlarından biri olacak ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, Nintendo Wii U™ sistemi ve Windows PC için de piyasaya çıkacak.


Watch_Dogs ile bağlantıda kalmak için http://www.watchdogsgame.com adresinden resmi web sayfamızı ziyaret edebilir, https://www.facebook.com/watchdogsgame Facebook sayfamıza uğrayabilir veya http://twitter.com/watchdogsgame Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS