Master Yandex ile internet dünyasını keşfedin!

Master Yandex ile internet dünyasını keşfedin!

Bu yılki iletişim çalışmaları için “Master Yandex” isimli karakteriyle marka yüzü olarak Özkan Uğur’la anlaşan Yandex, yeni reklam kampanyasıyla izleyicileri İnternet Dünyası’na davet ediyor ve bu dünyayı Master Yandex eşliğinde tanıtıyor.

Yandex’in ve Yandex.Browser’ın öne çıkan özelliklerine odaklanırken, internette hızın önemini vurgulayacak olan yeni reklam kampanyasını online dünyada da çeşitli projeler izleyecek. Kampanya, yıl boyunca “Fazlası Yandex’te, Haydi Sen de Yandex’le” sloganını kullanacak.

Yeni reklam kampanyasının 1 Mart Cuma günü yayınlanacak olan ikinci filminde, Master Yandex kullanıcılara büyük bir sürpriz duyuruyor olacak.

26 Şubat 2012 - Yandex Türkiye’nin 2013 yılı iletişim yüzü, Türkiye’nin sevilen müzisyen ve oyuncularından Özkan Uğur oldu. Sanatçı, Yandex’in “Fazlası Yandex’te, Haydi sen de Yandex’le” sloganlı yeni reklam kampanyasında, bilgeliğiyle internet dünyasında gençlere yol gösteren “Master Yandex” rolüyle yer alacak.

Master Yandex'in, 23 Şubat Cumartesi günü yayına giren reklam filmiyle başlayan ve internette hızlı bir Browser kullanmanın önemini vurgulayan macerası, serinin 1 Mart Cuma günü yayınlanacak ikinci filminde duyurusu yapılacak olan büyük sürpriz ile bahar ayları boyunca devam edecek.

Reklam kampanyasını online dünyada da çeşitli projeler izleyecek ve ayrıca, Master Yandex ile Twitter’da @Master_Yandex adlı hesaptan iletişime geçilebilecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS