Son 25 daire, son fırsat!

Son 25 daire, son fırsat!

Sur Yapı olarak 20 yıldır sadece konut değil, oluşturduğumuz yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan mutlu yuvalar inşa ediyoruz.

ELMANIN DALINDAN YENDİĞİ ADAPARK'TA %1 KDV, %1 PEŞİNAT FIRSATINI KAÇIRMAYIN…

% 5 KAMPANYA İNDİRİMİ VE TAMAMI PEŞİN ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM FIRSATI İLE ANADOLU YAKASI'NIN YÜKSELEN DEĞERİ SANCAKTEPE'DE YAŞAMIN BAŞLADIĞI ADAPARK'A BEKLİYORUZ.

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan  yaşamın başladığı AdaPark'ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Göletleri, adacıkları ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak. Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.

Tüm konforu ve rahatlığı ile hayatınızı keyifli hale getirecek 139 ile 176 m2  arasında değişen 3+1 daireler,  ebeveyn banyolu ideal büyüklükteki evlerde oturmak isteyenlere göre.

3+1 dairelerde 15.75 ve 16.50 m2 olarak tasarlanmış  teraslar, ahşap zeminleri ve kendi özel bahçeleriyle, doğayla iç içe mükemmel bir dinlenme alanı oluşturuyor.

AdaPark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…

AdaPark size  yalnızca bir ev değil, yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. AdaPark'ta zamanınızı su yolları ve göletler arasında doğayla iç içe geçirecek, bir iskelede güneşin batışını izleyeceksiniz.

Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75'i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan AdaPark'ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay - bayan sauna, yüzme havuzları, bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla  spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonlarıyla AdaPark, çocuklarınız için bir eğlence cenneti. Üstelik tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz. Metroya yürüme mesafesinde yer alan AdaPark'ta ulaşım da oldukça kolay olacak.

Detaylı bilgi için:  0216 364 90 70 /
www.adapark.com.tr
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS