Corridor'da %1 KDV, %1 Peşinat Fırsatı!

Corridor'da %1 KDV, %1 Peşinat Fırsatı!

Sur Yapı olarak 20 yıldır sadece konut değil, oluşturduğumuz yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan mutlu yuvalar inşa ediyoruz.

İçerisinde mutlu bir hayat, daima tatlı bir tebessümle hatırlanacak anılar biriktireceğiniz yuvalar.


Yatırımlarınızı günlük değişimlere değil, kalıcı değerlere yapmanız için bu muhteşem fırsatlarla dolu kampanyada sizi Güneşli’de içinden hayat geçen Corridor’a davet ediyoruz.


Kampanya Fırsatları :


%1 PEŞİNAT 120 AY VADE İMKANI !
BANKA KREDİSİ VE PEŞİNAT TUTARINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI !
%40 PEŞİNAT 36 AY VADE FARKSIZ TAKSİT AVANTAJI !


%5 KAMPANYA VE %10 EKSTRA PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ İLE AVRUPA YAKASI’NIN PARLAYAN YILDIZI GÜNEŞLİ’DE CORRIDOR !

Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli’de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddelerini farklı, modern ve yaşam değeri katan bir cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor. Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.


Değişik blok yapılarıyla zengin daire seçenekleri sunan projede yaşam 2014 yılı sonunda başlayacak. İç avlunun kesintisiz ve güvenli yaya dolaşım alanı haline getirildiği bu özel projede, araç yolları bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlendi. Böylece site sakinlerinin sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamına kavuşmaları sağlanıyor. Çoğunlukla yer altında çözümlenen otopark alanı binalarla direkt olarak irtibatlandırılıyor.


İki kata yayılan 1300 m² alana sahip sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar, konut sakinlerine renkli bir sosyal yaşam sunuyor. Açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesislerde konfor ve güvenlik için her türlü ayrıntı özenle hazırlandı.


Gelişen bölgenin en iyi lokasyonunda yer alıyor


Projenin en önemli özelliği İstanbul’un yoğun ulaşım akslarından E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın olmasıdır. Benzer şekilde son beş yıl içerisinde yapılan alışveriş merkezi projeleri, gelişen bölgenin cazibesini arttırıyor. İnşası devam eden Kirazlı-Aksaray ve Kirazlı-Başakşehir metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede olan Corridor’da, bu duraktan Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda Bağcılar-Kabataş tramvay hattına bir durakla ulaşılabiliyor.


Doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum fayda


Mimarisi ve sosyal yaşam için sunduğu ayrıcalıklarla kısa sürede yoğun talep alan projede, binaların kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda yönlendirilerek, birbirleri üzerindeki gölgeleri minimum olacak şekilde kurgulanması sebebiyle pasif doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum düzeyde fayda sağlanılıyor.

Detaylı bilgi için: 0212 651 16 63 / www.suryapicorridor.com.tr

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS