YAŞAMIN BAŞLADIĞI ADAPARK’TA SON 20 DAİRE

YAŞAMIN BAŞLADIĞI ADAPARK’TA SON 20 DAİRE

Sur Yapı olarak 21 yıldır sadece konut değil, oluşturduğumuz yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan mutlu yuvalar inşa ediyoruz.

İçerisinde mutlu bir hayat, daima tatlı bir tebessümle hatırlanacak anılar biriktireceğiniz yuvalar.


Yatırımlarınızı günlük değişimlere değil, kalıcı değerlere yapmanız için bu muhteşem fırsatlarla dolu kampanyada sizi İstanbul’un gözbebeği Çamlıca’da Exen’e, Güneşli’de içinden hayat geçen Corridor’a  ve Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Sancaktepe’de elmanın dalından yendiği AdaPark’a davet ediyoruz.


Kampanya Fırsatları :


%1 PEŞİNAT 120 AY VADE İMKANI !


BANKA KREDİSİ VE PEŞİNAT TUTARINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI !


%40 PEŞİNAT 36 AY VADE FARKSIZ TAKSİT AVANTAJI ! 


 


%5 KAMPANYA VE %10 EKSTRA PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ İLE ANADOLU YAKASI’NIN YÜKSELEN DEĞERİ SANCAKTEPE’DE ELMANIN DALINDAN YENDİĞİ ADAPARK!


İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan AdaPark’ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Göletleri, adacıkları ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak. Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.


AdaPark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…


AdaPark size  yalnızca bir ev değil, yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. AdaPark’ta zamanınızı su yolları ve göletler arasında doğayla iç içe geçirecek, bir iskelede güneşin batışını izleyeceksiniz.


Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan AdaPark’ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay - bayan sauna, yüzme havuzları, bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla  spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonlarıyla AdaPark, çocuklarınız için bir eğlence cenneti. Üstelik tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz. Metroya yürüme mesafesinde yer alan AdaPark’ta ulaşım da oldukça kolay olacak.

Detaylı bilgi için:  0216 364 90 70 / www.adapark.com.tr 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS