2013’te Taşın, 2014’te Öde

2013’te Taşın, 2014’te Öde

Batışehir’in 1. Etabında son 71 daire sahiplerini bekliyor.Üstelik % 1 peşinat,% 1 KDV ve 1 yıl taksit öteleme imkânıyla...

EgeYapı Group’un Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü Batışehir Projesi’nin ilk etabında yer alan 1.020 daireden son 71 daire, % 1 peşinat, % 1 KDV ve 1 yıl taksit öteleme avantajıyla sahiplerini bekliyor.

Üç alternatif ödeme planı

% 17’lik KDV avantajından yararlanılarak 3 alternatif ödeme planı ile Batışehirli olma fırsatı devam ediyor.

Batışehirli olmak isteyenler, dilerlerse yüzde 1 peşinat vererek sonraki ilk 24 ay boyunca 742’şer TL ve ardından da 96 ay boyunca 1.461’er TL ödeyerek konut sahibi olabiliyorlar.

İkinci alternatifte ise yine yüzde1 peşinat ödeyen müşteriler, taksit ödemelerini 1 yıl sonra ilk iki etabın tesliminden sonra başlatabilecekler.

Bir diğer alternatif ödeme planı kapsamında ise yatırımcılar, yüzde 5 peşinat ödeyip ardından ilk 24 ay 571’er TL ve sonraki 96 ay boyunca da 1.124’er TL ödeyerek Batışehirli olma fırsatı yakalayabiliyorlar.

Yüksek prim potansiyeli sunan avantajlı lokasyon…

Bulunduğu bölgeye henüz yaşam başlamadan adını veren; Atatürk Havalimanı’na 12 km, Maslak’a 20 km, Taksim’e 19 km ve Bakırköy’e de 16 km mesafede bulunan Batışehir, hem TEM otoyolunun hemen yanı başında bulunması hem de ana arterlerin kesiştiği kolay lokasyonu ile ulaşım konusunda da avantaj sağlıyor.

Farklı ihtiyaçlara özel farklı fonksiyonu olan alanlar…

Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir’de 1+0’dan 4+1’e kadar 14 farklı tipte toplam 3.266 adet konut ve rezidansın yanı sıra yatırımcıların ihtiyaç duyabileceği bir şehir oteli, ofisler, Doğa Koleji’nin yer alacağı eğitim kompleksi, ünlü giyim ve yeme – içme markalarının hizmet vereceği Batı Meydan ve Batı Cadde bulunacak.

Batışehir Premium’da Ayrıcalıklı Hizmetler…

Premium Rezidans 24 saat resepsiyon hizmeti, concierge hizmetleri, misafirlere yönelik şık bir lounge, fuaye alanındaki cafe ve restoranları, fitness salonu ve yüzme havuzuyla sakinleri için vazgeçilemeyecek bir konfor sunacak.

A Plus ofislerde ileri teknoloji, rahatlık ve ayrıcalık…

Üç bloktan oluşan Batışehir Premium’da farklı ihtiyaçlara yönelik A+ ofisler de satışta. 243 m² ile 765 m² arası değişen büyüklüklerde geniş alana sahip bir ofis bloğu ile 77 m² ile 133 m² arası değişen ofis alanlarından oluşan diğer blok için yatırımcılarına farklı finansal çözümler sunularak Batışehir ayrıcalığından yararlanmaları sağlanıyor.

Ayrıca bloklardan birinin ilk altı katı dünyaca ünlü otel zincirlerinden birine bağlı olarak hizmet verecek. Premium Ofislerde alanların verimli kullanılması adına yekpare kat veya bölünebilir kat imkânı sunuluyor. Konforlu bir çalışma ortamı oluşturulması için doğal aydınlatma ve havalandırma, yüksek hızlı internet ve IT hizmetleri ile restoranlar, ATM’ler kuaför, eczane, lostra salonu gibi günlük ihtiyaçları karşılayan Batı Meydan da Batışehir Premium’da.

Konutlar, Premium Rezidans ve Ofisler için sizi satış ofisimize bekliyoruz.

www.batisehir.com
444 5 343

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS