Almanlar bunu da yaptı!

Almanlar bunu da yaptı!

Deterjanla temizlik tarih oluyor.

Geleneksel, bilinen temizlik yöntemleri geçmişte kaldı. Artık buhar gücüyle yapılan temizlik ile deterjan kullanmadan %100 hijyen sağlamak mümkün. Kohler Buharlı Temizleyici ile hem süpürebilir, hem de her türlü zemini buhar gücü ile temizleyebilirsiniz.

Buharın gücü ile dezenfeksiyon

Yüzeylere yapışmış inatçı kir lekelerini çıkarmak için kimyasal ürünler kullanma devri sona erdi. Mikropları yok etmek için en etkili yöntemin yüksek sıcaklık olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Buharlı temizleyicilerin yaydığı iyonize buhar tanecikleri kirleri yüzeyden koparır, sonrasında buharla nemlendirilmiş bez ile bu tanecikler toplanarak %100 hijyenik temizlik elde edilir. Uzmanlar tarafından yapılan testlerde buhar gücü ile yapılan temizliklerin, tüm yüzeyleri ameliyathane kalitesinde mikroplardan arındırdığı onaylanmıştır.

Islak zeminlerde kusursuz temizlik

Mutfak ve banyo temizliğinde kullanılan püskürtücüler ve fırçalar tüm bölgelere yeterli derecede etki gösteremez. Islak zeminlere uygulanan sıcak buhar ise en dar alanlara yapışmış, yerleşmiş kirleri ve yağları kabartır. Daha sonrasında kuru bir bez ile silinerek veya su ile durulanarak yağ, pas ve yosunları en etkili şekilde temizler. Bu işlem sayesinde mikroplar ölür ve sinmiş kokular yok olur.

Kumaş ve halı temizliğinde sıcak buharın önemi

Halıların dibine çökmüş kirler, elektrik süpürgesi ile temizlenemez. Halı yıkama şampuanları ise işlem sonrası durulama yapılsa bile, özellikle çocuklar ve alerjisi olan kişiler için tehlikeli olabilecek kimyasal kalıntılar bırakır. Buharlı temizleyiciler, halılarda kimyasal kalıntı bırakmadan gerçek ve etkili temizlik elde etmek için uzmanlar tarafından önerilmektedir. Yüksek sıcaklıktaki buhar, halı kılları arasında yaşayan mite ve akarları yok eder. Mite ve akarların kalıntıları elektrik süpürgesi yardımı ile temizlenir. Alerjisi olan bireylerin yaşam alanlarında buharlı temizleyiciler yatak, yastık, perde ve koltuk gibi her türlü tekstil ürününde alerjenlere karşı etkin bir temizlik sağlar.

Çocuklar için güvenli temizlik

Buharla yapılan temizlik, özellikle bebek ve çocuk odaları için doktorlar tarafından önerilmektedir. Mama sandalyesi ve mama kapları, çocuk odası mobilyaları, biberon ve oyuncaklar, kıyafetler ve ayakkabı tabanları gibi daha bir çok malzeme, buhar gücü ile hiç bir kimyasal kullanılmadan %100 hijyenik hale getirilebilir.

Premium farkı

H2O Mop X5 Premium Buharlı Temizleyici – Kohler 3in1, sıradan buharlı temizleyicilere göre çok daha kapsamlı bir temizlik olanağı sunar. Gırgır başlığı, zemin buhar başlığı, toz alma başlığı ve 4 farklı fırçası ile temizlik yaparken ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulundurur. Kirli yüzeylerdeki parçacıkları süpürme ve buhar ile hijyen sağlama işlemleri için ihtiyacınız olan tüm malzemeler H2O Mop X5 Premium Buharlı Temizleyici – Kohler 3in1’da.

Panjur, jaluzi, havuz kenarları, seramik derzleri, mücevher temizliği ve daha pek çok alanda H2O Mop Premium’un farklı başlıkları sayesinde buharla temizlik yapabilir, çiçeklerinizin yapraklarını da uzaktan buhar tutarak temizleyebilir ve tazeleyebilirsiniz.

Evidea’da inanılmaz fiyat 89,90 TL

Üstün Alman teknolojisi Kohler tarafından üretilen orijinal H2O Mop X5 Premium Buharlı Temizleyici – Kohler 3in1, şimdi Türkiye’nin en büyük ev dekorasyon sitesi Evidea’da. Temizlik ve hijyen arayanlar için 2 yıl garanti ve aynı gün kargo seçeneği ile sadece 89,90 TL.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS