Markalarla girişimciler buluşuyor

Markalarla girişimciler buluşuyor

Franchise ve bayilik verecek firmalar, 12 Eylül'de İstanbul'da buluşuyor.

Franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla İstanbul’da buluşturacak olan "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı" 12 Eylül 2013 Perşembe günü kapılarını açıyor.


Markalarını ulusal ve uluslararası pazarda zincir haline getirmek isteyenlerle yatırımcıları bir araya getiren  ‘Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 12 Eylül'de CNR Fuar merkezi'nde ziyaretçileri ile buluşacak. Medya fors Yaklaşık 400  firmanın görücüye çıkacağı fuara, dünya çapında tanınan ve birçok markanın uluslararası pazarda zincir haline gelmesini sağlayan girişimciler katılacak.


Fuarın ziyaretçileri arasında birçok ulusal ölçekli markanın dünya çapında tanınır hale gelmesini konuklara ev sahipliği yapacak. World Franchise Associates Ltd.  Ceo’su Paul Cairnie, Boubess Group Genel Müdürü Murad Alnasur, Ortadoğu’nun en büyük perakende grubu Landmark Group Kurucusu ve aynı zamanda WSA Suudi  Arabistan & Bahreyn CEO’su Dr. Khalid AlSharfa, Birleşik Arap Emirlikleri Ticari Ataşesi Mana Al Suwaidi ve Dünya Franchise Federasyonu Suudi Arabistan Sorumlusu Fouziya Chilwan fuara katılarak Türk markalarını inceleyecek.


Öte yandan, UFRAD işbirliği ile Haziran ayında Balkan ülkeleri ticaret odaları nezdinde yapılan işbirliği çalışmaları sonucu, bu yıl fuara büyük bir Balkan işadamı heyeti de katılacak.

Uluslararası markalara ev sahipliği yapan fuar, diğer yandan da ticaret odaları ile yapılan işbirlikleri sayesinde yerel markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına  açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine fırsat veriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS