Shakhtar Donetsk'e Türk sponsor

Shakhtar Donetsk'e Türk sponsor

Acıbadem Sağlık Grubu, teknik direktör Mircea Lucescu'nun yönetiminde aldığı başarılı sonuçlarla dikkati çeken Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk'le sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yapılan açıklamada, Shakhtar Donetsk Üst Düzey Yöneticisi Sergei Palkin, teknik direktör Mircea Lucescu ve Acıbadem Sağlık Grubu Spor Sponsorlukları Koordinatörü Çağrı İlk'in katılımıyla bir imza töreni gerçekleştirildiği duyuruldu.

Anlaşma çerçevesinde, Shakhtar Donetsk ekibinin sağlık hizmetlerini 4 yıl süreyle Acıbadem'den alacağı belirtildi.

Açıklamada, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın yapılan anlaşmayla ilgili şu görüşlerine yer verildi:
 
"Sporcu sağlığına özel bir önem veriyoruz. Tüm hastanelerimizde sporcu sağlığına yönelik sürdürdüğümüz hizmetlerin yanı sıra, grubumuz bünyesinde Türkiye'de ilk ve tek olarak FIFA tarafından akredite edilen ve 'Mükemmeliyet Merkezi' unvanı verilen Acıbadem Fulya Sporcu Sağlığı Merkezi bulunuyor. Yurt içinde ve yurt dışında bireysel sporculardan kulüplere ve federasyon takımlarına kadar çok sayıda sporcunun sağlık sponsorluğunu yapıyoruz. Dört senedir yurt dışında da sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz. Yurt dışında toplam 11 kulübün ve federasyonun sağlık sponsoruyuz. Şimdiye kadar Partizan, Kızılyıldız, Dinamo Bükreş, CFR Cluj, Levski Sofia, CSKA Sofia, Lokomotiv Plovdiv, FC Bakü ve Gabala takımlarıyla anlaşma imzalamıştık. Son bir hafta içinde Azerbaycan Voleybol Federasyonu'nun ardından, Ukrayna'nın ve Avrupa'nın en önemli kulüplerinden Shakhtar Donetsk'in sağlık sponsoru olduk. Bu anlaşma kapsamında Shakhtar Donetsk'in oyuncu ve teknik heyeti 4 yıl boyunca sağlık hizmetlerini Acıbadem Sağlık Grubu'na bağlı hastanelerden alacaklar. Shakhtar Donetsk'in sağlık sponsoru olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz."

Rumen teknik adam Mircea Lucescu'nun ise kariyerinin bir kısmını Türkiye'de geçirdiğini hatırlatarak, güvenebilecekleri bir sağlık grubuyla işbirliği yaptıklarını ifade ettiği kaydedildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS