"Lazio, Fenerbahçe'den üstün değil"

"Lazio, Fenerbahçe'den üstün değil"

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Lazio'nun Fenerbahçe'den üstün bir takım olmadığını söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde eşleştikleri İtalya'nın Lazio takımı karşısında turu geçeceklerine inandığını söyledi.

Kiğılı, FBTV'ye yaptığı açıklamada, iyi bir kura çektiklerini belirterek, "Lazio, Fenerbahçe'den üstün bir takım değil. Biz Lazio'dan çok daha iyi durumdayız" diye konuştu.

Hedeflerinin finale kadar gitmek olduğunu vurgulayan Abdullah Kiğılı, "Yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular olarak bir hedef koymuştuk. Kupada finale kadar gitmek istiyoruz. İnşallah Lazio'yu geçip ilk 4'e kalmayı ümit ediyoruz. Turu geçeceğimiz inancını taşıyorum" ifadelerini kullandı.

Kiğılı, Lazio'nun sahasındaki maçın rakiplerinin cezası nedeniyle seyircisiz olacağına dikkati çekerek, şunları söyledi:

"Lazio da bizim gibi cezalı. Seyircisiz oynamanın cezasını görüyoruz. Son iki maçımızı seyircisiz oynadık. Taraftarımız bu maçları seyredemedi. Dün gece seyirci olsaydı bu maçın neticesi böyle bitmezdi. Bizim en büyük rakibimiz şu anda maalesef Avrupa'daki rakiplerimiz değil. Bizi bekleyen en büyük tehlike, küçük azınlık taraftar grubu maçlarımızı sabote ediyor. Önümüzde iki yıl boyunca Avrupa kupalarında denetim ve gözetim altındayız. Olabilecek en ufak hadisede istediğiniz kadar şampiyon olun, ertesi yıl artık bu kupalara veda ediyorsunuz. Bir yıl men cezası geliyor. Şu anda maalesef küçük bir azınlık taraftar grubu hakim vaziyette. Olabilecek en ufak hadisede kulübe ağır cezalar bekliyor." 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS