Kayserispor Başkanı: "3. sınıf mafya tavrı"

Kayserispor Başkanı: "3. sınıf mafya tavrı"

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, kendisine karşı "Seni gömecek yer bulamazlar" ifadesi söylenmediği halde, söylenmiş gibi davranmanın üçüncü sınıf mayfa tavrı olduğunu

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, önceki gün yapılan Kulüpler Birliği Vakfı Olağan Genel Kurulu'ndaki tartışma iddialarına ilişkin, "Şahsıma karşı 'seni gömecek yer bulamazlar' veya 'seni Kayseri'ye gömerim' ifadesi sesli olarak söylenmemiştir. Bu sözü, hiç kimse Recep Mamur'a karşı söyleyemez. Söylemiş gibi davranmak ancak üçüncü sınıf mafya tavrıdır" açıklamasında bulundu.

Mamur, kulübün internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, "Uygunsuz ifadeler ve açıklamalar ile sizleri meşgul etmekten büyük üzüntü duymama rağmen, birkaç konuya açıklık getirmek, kulübümüz ve şahsım adına artık zorunlu hale gelmiştir" ifadesini kullandı.
 
Şahsına karşı 'seni gömecek yer bulamazlar' veya 'seni Kayseri'yegömerim' ifadesinin sesli olarak söylenmediğini savunan Mamur, şunları kaydetti:

"Bu sözü, hiç kimse Recep Mamur'a karşı söyleyemez. Söylemiş gibi davranmak ancak üçüncü sınıf mafya tavrıdır Bu durum, benden çok Trabzonspor ve Trabzon şehrini yaralar. Ben ve kulübümün mensupları, hiçbir dönemde, şike ve benzeri işlere karışmadık, karışan soysuzlara destek vermedik veya ekonomik iş birliğine girmedik. Eğer konu bir oy için verilmiş vekalet ise Trabzonspor'un onursal başkanı, eski bakanımız sayın Mehmet Ali Yılmaz, Cine 5 görüşmelerinde Trabzonspor'u temsil etmesi için sayın Aziz Yıldırım'a vekalet vermiştir. Ayrıca diğer İstanbul takımları ve Anadolu takımlarının çeşitli dönemlerde, çeşitli nedenlerle birbirlerine vekalet verdikleri defalarca görülmüştür."

Recep Mamur, şu ifadeleri kullandı:

"Eğer konu 3 Temmuz süreci dolayısıyla Trabzonspor'un hakları ise, bu duruma şahsımın, Kulüpler Birliği'nin, hatta sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yapabileceği bir şey yoktur. Demokratik ve medeni ülkeler hak arayışlarını, polis, savcılık, mahkemeler ve tabii ki kanunlar çerçevesinde sürdürür. Trabzon şehri ve Trabzonspor ile dostluğumuz, Trabzonspor'a, kendi sahamızda 6-5 yenilerek küme düştüğümüz sezon dahi bozulmamıştır. Şikeden şikayet eden sayın İbrahim Hacıosmanoğlu, nasıl küme düştüğümüzü öğrenmek ister ise çok yakınında bilgi alabileceği şahitler vardır. Trabzonspor ve Kayserispor camiası ve taraftarlarına verdiğimiz bu rahatsızlıktan dolayı derin üzüntü içerisinde olduğumu bildirmek isterim."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS