Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a sert sözler

Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a sert sözler

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı sert şekilde eleştirerek "Üslup konusunda ders alacağımız son birim 'Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı'dır" dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı sert şekilde eleştirerek, "Aldığı sahte çürük raporu sonrası, yürüyüş konusunda zaman zaman kendi aklı bile karışan bir zihniyetin bırakın Spor kulübü yönetmesini, spor alanlarının yanından bile geçmemesi gerekir" dedi.

Hacıosmanoğlu, kulübün internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaptı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın ağır şekilde eleştirildiği açıklama şöyle:

"Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız açıklamalarla ezber bozduğumuzun farkında olarak her yeni güne başladık. Söylemlerimiz ile spor dünyasında, sporu yönetenlerin kirli ve karanlık ilişkilerin içinde olmaması gerektiğini, olanların da bu dünyanın dışına itilmesini istedik. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Büyük Türkiye Cumhuriyeti'ne en önemli ve kutsal vazifesini yerine getirmemiş 'Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı', Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün deyimlerini kullanmakta ısrarcı olmamalı. Aldığı sahte çürük raporu sonrası, yürüyüş konusunda zaman zaman kendi aklı bile karışan bir zihniyetin, bırakın spor kulübü yönetmesini, spor alanlarının yanından bile geçmemesi gerekir."

"USLÜP KONUSUNDA DERS ALACAĞIMIZ SON BİRİM FENERBAHÇE'NİN YENİ BAŞKANIDIR"

Fenerbahçe'nin seçilmesi muhtemel yeni başkanına mesajların da bulunduğu açıklama şu şekilde tamamlandı:

"Kendi kongre üyesinin talebi doğrultusunda mahkeme kararı ile başkanlığı alınan ve yine mahkeme kararı ile en kısa zamanda kongre yapmak şartı konularak geçici süre ile başkanlık koltuğuna oturan bir kişinin ciddiyetinden şüphe edilmeli. Bugüne kadar, gerek ulusal ve uluslararası spor yargısında, gerekse adli yargı tarafından suçları tespit edilmiş kişiler, görev süresi boyunca hem kendi camiasına hem de Türk futboluna kabus gibi çökmüştür. Bizler görev süremiz konusunda Büyük Trabzonspor'un Büyük Kongre Üyeleri'nden icazet aldık. 'Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı', kendisini Trabzonspor Genel Kurulu'ndan yüksek görmek gibi bir gaflete düşmüş olacak ki; haddini aşan yakıştırmalar yapmakta. Üslup konusunda ders alacağımız son birim olan 'Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı' umarım bu mesnetsiz ifadelerini UEFA süreci tamamlandıktan sonra da ifade edebilecek bir mecra bulur."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS