LG Optimus G yeni işlemcisiyle daha da güçlü

LG Optimus G yeni işlemcisiyle daha da güçlü

LG Optimus G serisinin yeni telefonlarında kullanılacak Qualcomm Snapdragon işlemci, üst düzey mobil deneyim sunuyor.

LG Electronics, Optimus G serisinin yeni telefonlarında Qualcomm işlemcinin kullanılacağını duyurdu. LG’nin Qualcomm Snapdragon 800 işlemcili akıllı telefonu, çarpıcı performansı, zengin grafik özellikleri ve uzun süreli pil ömrü ile akıllı telefon deneyimini yeniden tanımlıyor.

LG Electronics Mobil İletişim Bölümü Başkanı ve CEO’su olan Dr. John-seok Park konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “LG’nin akıllı telefon teknolojileri ve Qualcomm Spandragon 800 işlemcinin güçlü kombinasyonu ile mobil deneyime güçlü bir adım attık. Bu ortaklığın sonucunda üretilen tüm akıllı telefonların içinde bulunduğu endüstrinin en iyi telefonu ortaya çıkacak.”

Qualcomm Technologies Başkan Yardımcısı Murthy Renduchintala ise “LG Electronics ile olan ortaklığımızın devam etmesinden son derece memnunuz. Yeni Optimus G serisi platformu ile tamamen uygun hale getirilmiş Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, hızlı web taraması, göz alıcı grafik tasarımları ve kusursuz bir multimedya deneyimini sunuyor.”

Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemcisinden yüzde 75 daha iyi bir performans veren Snapdragon 800 işlemcisi, bu endüstrinin en üst düzey mobil deneyimi olma özelliği taşıyacak.

Snapdragon 800’ün özellikleri:

• Krait 400 CPUs ile daha yüksek hız, mükemmel bir iletişim performansı sunuyor.
• Artırılmış aSMP (Asynchronous Symetric Multiprocessing-Eşzamanlı olmayan Simetrik İşlemci) yapısı ile yüksek performans sunuyor, uzun pil ömrünü olanaklı kılıyor.
• New Adreno 30 GPU, Adreno 320 GPU’dan iki kattan daha fazla uygulama performansına sahip.
• Ultra HD görüntü, 1080p HD’den dört kat daha yüksek kalitede.
• DTS-HD and Dolby Digital Plus ile çoklukanal ses kalitesini, 2560 x 2048 piksel ve Miracast 1080p HD ekran çözünürlüğünü destekliyor.
• Qualcomm IZat Location teknolojisi, GNNS özelliği ile tam bir navigasyon ve konum hizmeti sağlıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS