İstanbul elektrik kesintisi

İstanbul elektrik kesintisi

Pendik, Kartal, Sancaktepe ve Maltepe'nin bazı mahalllelerinde 7, 8, 9 ve 10 Temmuz'da elektrik kesintisi yapılacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketinden yapılan açıklamaya göre Pendik'te, 7 Temmuz Pazar günü 08.00-18.00'da, Telateks, Akdeniz Orman Ürünleri, Satmak, Tırsan ve Gürmetal, 9 Temmuz Salı günü 08.00-18.00'da, Orhangazi Mahallesi, Yonca, Gizem, Yağmur, Merdiven, Manolya, Kayın, Sanat ve Parlak sokaklar, Huls Kimya, Hacıoğlu Beton ve Tadım Fabrikası, Güzelyalı Mahallesi, Fatih, Plevne, Yavuz Selim, Spor caddeleri ile Ener ve Nene Hatun sokaklar, 09.00-15.00'da, Kavakpınar Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi ve civarı, Sümbül ve İpek sokaklar, 10 Temmuz Çarşamba günü Kavakpınar Mahallesi, Hazal İnşaat, A. İpekçi ve Gülyalı caddeleri, Fırın başı ve civarı, Rüya, Orman ve Pazar sokaklar elektrik alamayacak.

Kartal'da, 8 Temmuz Pazartesi günü 08.00-15.00'da, Kordonboyu Mahallesi, Ant Sitesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Sinyalizasyon, Ankara Caddesi, Tugay Apartmanı ve Belediye Sahil Parkı'nda enerji kesintisi yapılacak.

Sancaktepe'de, 9 Temmuz Salı günü 09.00-17.00'da, Abdurrahmangazi Mahallesi, T. Telekom Binası ve civarı, Alparslan Caddesi, Ürosan, As Tekstil, Vi-Ko Fabrikası, 10 Temmuz Çarşamba günü, Fatih Mahallesi, Yakacık, Berat veYörük Caddeleri, Barsan Lojistik ve civarı, Fenerbahçe Tesisleri, Askeri kışla ve Teknik Yapı'da elektrik kesintisi uygulanacak.

Maltepe'de, 9 Temmuz Salı günü 09.00-15.00'da, Başıbüyük Mahallesi, Karanfil Mağaratepe ve Trafo caddeleri, Aydın, hastane arkası ve cami sokaklar civarı, TOKİ Konutları, 10 Temmuz Çarşamba günü Başıbüyük Mahallesi, Dudullu, Bakkalköy ve Trafo caddeleri, Yazgan Sokak, Kuyulardüzü mevkii köy içinde kesinti yapılacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS