Air France İstanbul'dan Orly'ye de uçuracak

Air France İstanbul'dan Orly'ye de uçuracak

Air France, İstanbul'dan Charles de Gaulle'e yapılan 3 uçuşundan birini Orly'ye kaydıracak.

Fransız Hava Yolları Air France, 31 Mart 2013 Pazar gününden itibaren yolcularına yeni bir avantaj sunarak, Paris Orly Havalimanı’na seferler başlatıyor.

Fransız Hava Yolları Air France, İstanbul’dan Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na günde 3 sefer gerçekleştirdiği uçuşlardan birisini 31 Mart 2013 Pazar gününden itibaren Paris Orly Havalimanı’na yapacak.

Air France’ın her gün Orly Havalimanı’na yapacağı ucuşlar İstanbul-Paris saat 15.35 (gidiş), Paris-İstanbul saat 10.25 (dönüş) olarak gerçekleştirilecek.
Air France’ın Orly Havalimanı’na uçuşlarının biletleri vergi dahil 199 EURO’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu (Bu promosyonun satış dönemi 13-20 Mart 2013).
Air France-KLM Türkiye Müdürü Nedime Konuksever, konuya ilişkin olarak, Paris Orly Havalimanı’na uçuşların başlatılmasıyla İstanbul’dan Paris’e gidecek yolculara avantajlı bir alternatif sağladıklarını dile getirerek, Paris’in güneyindeki Orly Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın kolaylıklarından ve Fransa iç hatlar yeni bağlantı seçneklerinden yararlanmak isteyenlerin bu hattı tercih edeceklerini ifade etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS