ajanda

21 Nisan Arka Sokaklar 438. son bölümde Ali'yi yakan fotoğraf

  1. Ajanda

21 Nisan Arka Sokaklar 438. son bölümde Ali'yi yakan fotoğraf

21 Nisan Arka Sokaklar 438. son bölümde Ali'yi yakan fotoğraf

Arka Sokaklar son bölüm izleyiciyi güldürmeyi başarırken Ali'nin başına gelen talihsiz olay Pınar ile ayrılmalarına neden oldu. Yardım ettiği kadının kendisine teşekkür etmek için yanlış bir yolu seçmesi ve Ali'yi dudağından öpmesi Pınar'ı çileden çıkarırken durum karşısında öfkelenen Pınar "Artık benim için yoksun" ifadelerini kullandı. Arka Sokaklar'ın 21 Nisan'daki bölümünde Hüsnü'nün evine gelen gizemli kişi ise ortalığı fen karıştırdı.

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Pınar ve Ali'nin yaşadığı ayrılık sürecinin nasıl atlatacaklarını gösterecek. Operasyona katılan ekip girdikleri çatışma esnasında büyük tehlike atlatırken Ali'nin başına gelenler kendisini zor durumda bıraktı. İşte, Arka Sokaklar'ın son bölümünde yaşanacaklar...

439. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...

ARKA SOKAKLAR 437. SON BÖLÜM İZLE

İstemediği damat adayı ile evlenen Zeliha’nın eşyalarını vererek evde bir şeyinin kalmasını istemediğini dile getiren Hüsnü, Zeliha’nın kocasından ayrılmasının ardından tekrar eve dönmesi için ikna etmişti. Dizinin son tanıtımına göre Ali ve Pınar arasında duygusal dakikalar yaşanırken evinde bulunan gizemli adamı gören Hüsnü yine izleyiciyi güldürecek.

Dizinin bir sonraki bölümünün tanıtım videosu yayınlandığı anda içeriğimizde olacak...

ALİ VE PINAR AYRILACAK MI?

Bir suçlu tarafından sürekli rahatsız edilen kadın defalarca hayatını kurtaran Ali’ye teşekkür etmek için yanlış bir yol seçince Pınar ile aralarının açılmasına neden olacak. Evine giren kişiden kendisini kurtarması için Ali’yi arayan kadın ardından ifade verdiği esnada Ali’yi dudağından öpecek. Kameralara yansıyan görüntüyü izleyen Pınar ise gözyaşları içerisinde kalacak. Geçtiğimiz haftalarda ölümden dönen Pınar, şahit olduğu durum karşısında “Benim için artık yoksun” ifadelerini kullanacak.

HÜSNÜ’NÜN EVİNDE GİZEMLİ KİŞİ

Yolda buldukları baygın adamı tedavi etmek için eve getiren Metin ve Tekin hiç beklemedikleri bir tepki ile karşılaşacak. Kendisine gelen adam evde aileyle birlikte vakit geçirirken Hüsnü adamın kimliğini sorgulayacak. İşten döndüğünde tanımadığı bir adamı evinde gören komiser ailesinden durum hakkında bir açıklama bekleyecek.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Tunç’un kaçırılmasının ardından onu kurtarmak için Güneydoğu’ya giden Mesut komiser oğlunu kurtardıktan sonra bölgede kalma kararı almıştı. Mesut’un bölgede kalması ekip arkadaşlarını oldukça üzerken katıldığı bir operasyonda çıkan çatışma sonrası yaralanan Mesut komiser ölüm tehlikesi atlattı. Yaptığı organ bağışı ile Mesut’un hayatını kurtaran kişi ise oğlu Tunç oldu.

Mesut’un ekibe geri dönmesiyle birlikte merkezde bayram havası yaşanırken Nazike’nin başına gelen kaçırılma olayı Hüsnü’yü harekete geçirecek. Önce Nazike’nin kaçırıldığını öğrenen Hüsnü ardından da arabasıyla ilgili beklemediği bir karar alacak.

Suçluların yakalanması için yeni bir plan hazırlayan ekip kılık değiştirerek müşteri olarak suçluların arasına sızmaya çalışacak. Ayağınız tozu ile yeni operasyona katılan Mesut ise fuhuş çetesinin kandırdığı kızları çeteden kurtarabilmek için ekiple birlikte hareket edecek.

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS