ajanda

22 Haziran Survivor son bölümde şampiyon kim oldu? İşte, birinci olan isim...

  1. Ajanda

22 Haziran Survivor son bölümde şampiyon kim oldu? İşte, birinci olan isim...

22 Haziran Survivor son bölümde şampiyon kim oldu? İşte, birinci olan isim...

Survivor şampiyonu olarak birincilik ödülünü elde eden isim gece saatlerin Ilıcalı'nın sunumu ile gerçekleştirilen sezonun son programında yanıt buldu. Tüm yarışmacıların katılımı ile gerçekleştirilen özel programda ekibin sezon boyu yaşadığı ilginç anlar VTR'ler halinde programın takipçilerine aktarıldı. Peki, Surivor'ın birincisi olarak büyük ödülün sahibi olan kişi Adem ve Ogeday ikilisinden hangisi oldu?

"Survivor 2017 birincisi kim oldu?" sorusu 22 Haziran tarihinde yapılan son canlı yayında finale kalan Adem ve Ogeday arasındaki sonuçların açıklanmasıyla birlikte yanıt buldu. Yaklaşık 3 saat süren oylama sonucunda rakibinden daha fazla oy alarak yeni sezonu lider tamamlayan isim gönüllüler takımının tek yarışmacısı Ogeday Girişken oldu.

ŞAMPİYONLUK YARIŞI İÇİN TIKLAYINIZ...

Yaklaşık 5 aylık süre zarfı boyunca konakladıkları barakayı yakmanın duygusallığı yaşayan yarışmacılar bir yandan da final için oldukça heyecanlı olduklarını belirttiler. Önceki bölümde elenen isimse Acun Ilıcalı'nın Beyoğlu noterinden aldığı toplu SMS oylaması sonuçlarına göre İlhan Mansız oldu.

SURVİVOR 2017 ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Bu sonuçların ardından Ogeday, Sema, Adem ve Serhat çeyrek finalist olurken Dominikte'ki son oyunda Sema'nın da yarışacağı bilgisi aktarıldı.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sabriye’nin adaya vedası sonrası Kıbrıs için yeni bir yarış yapan yarışmacılar bundan sonraki potaların güçlü olacağının farkına vararak daha hırslı bir performans ortaya koydular. Sabriye’nin elenmesinin ardından oldukça üzülen Adem Kılıççı, sonuna kadar mücadele edeceğini açıklarken İlhan, Serhat ve Ogeday’ı geçerek bireysel sembol oyununun sahibi oldu. Bu sonuçla birlikte Kıbrıs’taki büyük finalde Sema Apak’ın yanında oturmayı garantileyen Adem büyük sevinç yaşarken diğer yarışmacılar ise son şansları olan bu sezonun son mücadelesi konsantre olmaya çalıştılar. Ödül oyunlarının sona erdiği yarışmada tüm güçlerini dokunulmazlıklara saklayan yarışmacılar birbirlerini geçebilmek adına yoğun efor sarf ederken Ilıcalı oyunların bundan sonra hayati bir önem taşıdığını bir kez daha hatırlattı.

SURVİVOR’DA EN SON KİM GİTTİ?

Geçtiğimiz günlerde Alp Kırşan tarafından yapılan açıklamada final haftasına girilen yarışmada peş peşe elemeler yapılacağı açıklanmış ve 1 hafta içerisinde 3 yarışmacının adadan gönderileceği duyurulmuştu. 2017 sezonunun şampiyonu olma hayallerine veda eden Elif ve Sabriye’nin ardından bu hayaline son verecek olan bir diğer isimse son oyunun ardından ortaya çıktı çeyrek finale kalamayan İlhan Mansız adadan gönderilen isim oldu.

60 saniyede günün özeti

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS