Duyuruldu: Kalp Atışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

  1. Ajanda
Duyuruldu: Kalp Atışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Duyuruldu: Kalp Atışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

27. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Kalp Atışı'nın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da ortaya çıktı. Doktorlar dizisine benzerliği ile dikkat çeken sevilen proje bu hafta farklı bir günde takipçilerinin karşısında olacak. İşte Kalp Atışı dizisinin yeni yayın günü ve gelecek bölümle ilgili detaylar...

Kalp Atışı fragman videosu bu hafta ekranda olacak bölümün yayın gününü dizinin takipçilerine duyurdu. Son zamanlarda reytinglerde istediği sıralamayı elde edemeyen dizinin yayın gününde değişikliğe gidildi. Bundan sonra sevilen dizi pazar günleri takipçilerinin karşısında olacak ve Kalp Atışı 27. bölüm 21 Ocak Pazar günü kaldığı yerden takipçileriyle olacak.

Son bölümde yemek masasında bulunan herkesin zehirlenerek yere düşmesinin ardından Ali Asaf bunu kimin yapabileceğini düşünmeye başlamıştı. Eylül’ün ve diğerlerinin ölüp ölmeyeceğinin ortaya çıkacağı Kalp Atışı 27. bölüm merak edilen soruları da yanıtlayacak.

KALP ATIŞI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Her cuma takipçilerinin karşısında olan dizinin gelecek bölümünün fragmanının yayınlanmamasının ardından projenin bu hafta ekrana gelmeyeceği iddiası ortaya atıldı. Yapımcı firmadan konu ile ilgili bir açıklama yapılmaması ise iddiaları güçlendirdi. Yayıncı kuruluşun yayın akışı bilgilerinin paylaşılmasının ardından dizinin 12 Ocak Cuma günü yayınlanmayacağı ise kesinleşti. Sevilen dizinin yeni bölümünün 21 Ocak Pazr günü kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

SHOW TV YAYIN AKIŞI 12 OCAK

Cuma günleri ekrana taşıdığı normal yayın akışı içerisinde değişikliğe giden yayıncı kuruluş sevilen dizisini bu akşam ekrana getirmeyecek. Saat 20:00’de Güldür Güldür Show adlı TV programının eski bölümünün ekrana geleceği öğrenilirken komedi programının sona ermesinin ardındansa saat 23:45’te Gece Hattı isimli program başlayacak.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS