magazin haberleri

Adı Efsane 4. yeni bölüm fragmanında Zeynep gözyaşı dökecek

Adı Efsane 4. yeni bölüm fragmanında Zeynep gözyaşı dökecek

Adı Efsane yeni bölüm fragmanı 11 Şubat’ta ekrana gelecek 3. bölüm öncesi merak edilen soruları yanıtladı. Seçil ve Melis’in Zeynep’i kaçırarak Londra’ya götürmek istemesi üzerine yıkılan Tarık, küçük kızına yeniden kavuşurken Melis ile arasını düzeltmek için eline yeni bir fırsat geçecek. Adı Efsane 11 Şubat fragmanında yer alan bilgilere göre büyük kızı ile arasını düzeltmek üzere gideceği yemek öncesi bıçaklanan Tarık’a yanında bulunan Bahar Hoca sahip çıkacak. Seçil ve Melis’in Tarık’ın düzeldiğini düşündüğü Adı Efsane 3. bölümü bu akşam takipçilerinin karşısına çıkıyor.

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Adı Efsane yeni bölümü ile yine nefesleri kesecek. 2. Bölümde kızını kaybetme korkusu yaşayan Tarık, Zeynep’in elinden gittiği düşüncesiyle havalimanında oldukça duygusal anlar yaşamış ve çevresindekiler kendisini teselli etmek zorunda kalmıştı. Melis’in gönlünü yeniden kazanabilmek adına onunla yemeğe çıkacak olan Tarık beklemediği bir şekilde saldırıya uğrayacak ve bıçaklanacak. Adı Efsane son bölümü ve gelecek bölümde yaşanacak gelişmeler haberimizde…

Son bölümü izlemek için tıklayınız…


Adı Efsane 4. bölüm fragmanı

Babasıyla bir süredir problemleri devam eden Hakan bu kez ona hesap sormaya çalışacak. Melis ve Seçil ise yıllar sonra ilk kez Tarık’ın değiştiğini düşünecek.

DİZİNİN KONUSU

Başarılı bir basketbolcuyken geçirdiği kaza sonrası Spor hayatına son vermek zorunda kalan Tarık, aynı süreçte karısını da kaybedince büyük bir üzüntü yaşar. Hayatı tamamen altüst olan adam eşini ve mesleğini kaybettikten sonra bir süre kızlarından da uzak durmak zorunda kalır. Her şeye yeniden başlamak üzere bir plan yaptığı anda ise büyük kızı Melis zor günlerde kendilerini yalnız bıraktığı gerekçesiyle babasına cephe alır.

Kızlarının karşısına yeniden çıkabilmek adına önce iş hayatını düzene sokmaya karar veren Tarık, bir okulda spor hocası olarak göreve başlar ve öğrencilerini basketbol konusunda eğitir. Kavganın ve aksiyonun eksik olmadığı mahallede görevini yapmakta zorlansa da kendi uyguladığı metotlarla öğrencilere kendisini sevdirmeyi başarır.

Kızlar annelerinin ölümü sonrası teyzeleri Seçil’in yanlarına yerleşir ve onun yanında yaşamaya başlar. Tarık kızlarını geri almak istediği anda ona karşı çıkanlardan biri de Seçil olur. Bu arada yeni başladığı okulda öğretmenlik yapan Bahar ile aralarında yakınlaşma başlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS