Hemşireler Günü mesajları: Anlamlı 12 Mayıs Hemşireler Günü sözleri

Hemşireler Günü mesajları: Anlamlı 12 Mayıs Hemşireler Günü sözleri

12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü olarak her yıl dünya genelinde birçok ülkede kutlanmaya devam ediyor. Koronavirüsle mücadelenin devam ettiği bu günlerde ön cephede yer alan kişilerden olan hemşireler virüsle mücadeleyi sürdürüyor. İşte herkesin paylaşabileceği 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü mesajları ve sözleri…

Dünya Hemşireler Günü hemşirelerin topluma yaptıkları katkıları onurlandırmak üzere her yıl dünya genelinde 12 Mayıs tarihinde kutlanıyor. Bazı ülkelerde 6-12 Mayıs haftası boyunca kutlanan gün bazı ülkelerde ise 12 Mayıs tarihinde kutlanıyor. Aynı zamanda Florence Nightingale’in doğum günü olan bu günde birçok kişi mesajlarını çeşitli platformlar aracılığıyla iletiyor.

İşte herkesin paylaşabileceği bazı mesajlar ve günün anlamına ilişkin sözler…

HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJLARI

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde en büyük destekçilerimizden biri olan hemşirelerin gününü kutluyor, kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum.

Dünyanın en saygın mesleklerinden biri olan hemşirelik, hastaların tedavi sürecinde büyük rol oynuyor. Birçok hastanın tedavi ve takibinde özveriyle çalışan tüm hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olsun.

Onlar can kurtaran beyaz birer melekler. Tüm beyaz meleklerin günü kutlu olsun.

Covid-19’la mücadelenin sürdüğü günlerde ön saflarda yer alan sağlık personellerinden olan hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olsun.

Dünya Hemşireler Günü kapsamında başta hemşireler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın gününü kutluyor, hepsine sağlıklı günler diliyorum.

Özveri ile mücadele eden hastaların destekçisi olan ve tedavisinde görev üstlenen tüm hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olsun.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS