13, 14 ve 15 Haziran 2018 günü Kanal D yayın akışı bilgileri

Kanal D yayın akışı bilgileri Arefe Günü ve Ramazan Bayramı'nın ilk gününde ekranlarda hangi programların yer alacağını gösterdi. Dizilerin ve yarışma programlarının sona ermesinin ardından kanalın yayın akışı bilgileri merak konusu olmuştu. İşte 13, 14 ve 15 Haziran 2018 gününe ait Kanal D yayın akışı bilgileri ve ekranda olacak programların tamamı...Kanal D yayın akışı sevilen TV ekranında yeni haftada hangi programların yer alacağını gösterdi. İşte gün gün ekranda olacak o programlar...
13 Haziran 2018 günü Kanal D ekranlarında sırasıyla Magazin D, Arka Sokaklar, Buket Aydın'la Kanal D Ana Haber, Yaşamak Güzel Şey ve Senden Bana Kalan adlı programlar yer alacak.
14 Haziran 2018'de yani Arefe Günü'nde Kanal D'de Çarkıfelek yeni bölümleriyle ekranda olacak. Sinema keyfinin de devam edeceği gecede Çarkıfelek'in hemen ardından "Herkül: Efsane Başlıyor" adlı program TV izleyicisiyle buluşacak.
15 Haziran'da yani Ramazan Bayramı'nın 1. gününde ise Çarkıfelek'in hemen ardından Rehine adlı yapım ekranlarda olacak. Gece saatlerinde ise Galip Derviş isimli dizi tekrar bölümüyle takipçilerinin beğenisine sunulacak.
Eğlence programları ve diziler Kanal D ekranlarında ve yayın akışı bilgilerinde önümüzdeki günlerde de yer almaya devam edecek...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS