Meryem 13 Eylül reyting sonuçlarında da zirveyi bırakmadı

  1. Ajanda
Meryem 13 Eylül reyting sonuçlarında da zirveyi bırakmadı

Reyting sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Seven Ne Yapmaz'ın bu hafta da Meryem'i geride bırakmayı başaramadığı ortaya çıktı. Kanal D ekranlarında takipçileriyle buluşan sevilen dizide Savcı Oktay ile Meryem arasında yaşanan diyaloglar dizinin son bölümüne damga vurdu. Peki, total, AB ve ABC1 sıralamaları neler oldu ve hangi puanlar elde edildi?Reyting sonuçları dün akşam TV izleyicisi ile buluşan projeler arasında hangilerinin daha fazla tercih edildiğini ortaya koydu.
Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem'de genç kızın Oktay'ın dava ile ilgili düşüncelerini eline geçen dosya sayesinde öğrenmesi ona karşı olan güveninin tamamen bitmesine neden olmuştu.
Oktay'ın kendisine yönelik söylediği yalanlardan tamamen bıkan Meryem onunla ilişkisini gözden geçirme kararı alırken Savaş, genç kızın gerçekleri görebilmesi için verdiği mücadeleyi sürdürdü.
Savaş'ın polise davada yer alan avukatla ilgili ifade vermesi de diğer güvenlik güçlerini harekete geçirdi.
Seven Ne Yapmaz dizisi ise ikinci bölümünü ekranlara taşıyarak hikayenin daha da oturmasını sağladı.
Ozan'dan intikam almak isteyen Nazlı'nın ona ait mal varlıklarına göz dikmesiyle birlikte Ozan oldukça zor durumda kalmış ve "Bir insanın hayatını yıkmak bu kadar kolay mı?" diye isyan etmişti.
İşte, dün akşamın kazananı olan Meryem'in elde ettiği sonuçlar ve totaldeki ilk 10 sıralama...
AB sonuçları ve sıralamaları...
ABC1 puanları ve sıralamaları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS