13 Haziran Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

13 Haziran Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Vedat'ın şikayeti nedeniyle Tahir ile Nefes ikilisinin Rusya'ya kaçmak için harekete geçeceğini gösterdi. Nefes'in hapse girmesine gönlü razı olmayan Tahir ona planını anlatacak ve yakınlarıyla vedalaşmasını isteyecek. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'in isteğini kabul eden Nefes ise Vedat'tan kaçmak için son çare olan Rusya planını devreye sokacak.

Sen Anlat Karadeniz sezon finali fragmanı bu hafta kaçış planının devreye sokulacağını gösterdi. Başlarına gelen olaylardan ikiliyi sorumlu tutan Vedat geçtiğimiz hafta Nefes hakkında şikayette bulunmuştu. Nefes’in hapse girmesine gönlü razı olmayan Tahir ise Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Nefes’i Rusya’ya kaçırmak için uğraşacak.

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİ ÖZETİ

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir. Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS