14. bölüm fragmanı Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm sonrasında neden yayınlanmadı?

  1. Ajanda
14. bölüm fragmanı Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm sonrasında neden yayınlanmadı?
14. bölüm fragmanı Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm sonrasında neden yayınlanmadı?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı velayet davasındaki kararın Vedat'tan yana çıkmasının ardından merak konusu oldu. Öte yandan Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Nefes ve Tahir arasındaki ilişkinin rayına girmesi ise dizinin takipçilerini oldukça sevindirdi. Peki, reyting yarışında Diriliş Ertuğrul ile mücadele eden Sen Anlat Karadeniz dizisinin 14. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Nefes'in çocuğunun elinden alınmaya çalışılmasının ardından neler yaşayacağını gösterecek.. “Ağlamam gerekirken senin yanında gülüyorum” diyen Nefes’e “Ağladığın yeter artık gülme vakti” diyerek yanıt veren Tahir her şartta ona destek olacağını yine gösterecek. Gelecek hafta dizinin takipçilerini bekleyecek olayların yer alacağı Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanının ise cuma günü yayınlanması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜM İZLE

Tahir ve Nefes’in tüm sorunlara ve engellemelere rağmen ilişkilerine devam etmesi dizinin takipçilerini sevindirecek. Geçtiğimiz hafta Vedat’a yaptıkları nedeniyle cezaevine düşen Tahir serbest kalışının ardından bunu kimin yaptığını araştırmaya başlamıştı. Nefes’in yüzünün gülmesi için elinden geleni yapmaya devam edecek olan Tahir bu hafta beklediği cevabı alacak ve Nefes’ten “Ben o Tahir’e ölürüm” sözlerini duyacak.

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜM ÖZETİ

18 Nisan 2018 akşamı ekranda olacak bölümün özeti ise şöyle; Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS