21 Ekim Sayısal Loto sonuçları açıklandı, şanslı il Antalya oldu

21 Ekim Sayısal Loto sonuçları açıklandı, şanslı il Antalya oldu

Sayısal Loto sonucu için heyecanla bekleyen şans oyunu tutkunlarına kazanan il ve ilçe açıklaması çekilişin ardından yapıldı. Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde oynanan şanslı biletin sahibi olan talihlinin 1 milyon 747 bin 939 TL ikramiye kazandığı belirtildi. İşte, şanslı rakamların tamamı ve kazandıran numaraların kişi başına verdiği ikramiye tutarları...

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin haftanın son şans oyunu çekilişinde belirlediği rakamları duyurmasının ardından ortaya çıktı. Önceki hafta Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi’nden bir talihlinin 1 milyon 726 bin 350 TL ikramiye kazandığı sayısal çekilişlerinde bu haftanın kazananı kurumdan yapılacak açıklama sonrasında netleşti. İşte çekiliş hakkında bilinmesi gerekenler ve sonuçların açıklanma saati…


21 EKİM SAYISAL SONUÇLARI: 
SAAT KAÇTA ÇEKİLİYOR?


Kurumun her cumartesi gerçekleştirdiği çekilişler MPi’nin resmi internet adresi olan “mpi.gov.tr” üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. Saat 21:15’te başlayan çekilişlerde kurumda bulunan görevlilerin yanı sıra yetkili noter de hazır bulunuyor. Yaklaşık 5 dakika süren çekilişlerin hemen ardından resmi olmayan sonuçlar ortaya çıkarken kurumdan yapılan 21:30’daki son açıklamada kazanan il ve ilçenin duyurusu yapılıyor.SAYISAL OYUNDA KİMLER İKRAMİYE ALABİLİYOR?


Küre içerisine atılan 49 numara arasından tespit edilen 6 şanslı numaradan 3,4,5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanıyor. 6 şanslı numaranın tamamını doğru bilenler ise büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamları bilen kişi ya da kişilerin çıkmaması halinde belirlenen tutar bir sonraki haftanın çekilişine devrediyor.


İkramiyelerin ödenmesine ilişkin kurumun yaptığı açıklama ise şöyle; İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.Milli piyango sana çıksa ne yapardın?


Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS