25 Nisan Hayat Şarkısı 51. yeni bölüm fragmanında düğün müjdesi

25 Nisan Hayat Şarkısı 51. yeni bölüm fragmanında düğün müjdesi

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı izleyicilere müjdeli haberi verirken Melek'in vedasının ardından güzel gelişmeler yaşanacak. Hülya'nın çocukluk arkadaşı olan Nilay, uzun zaman sonra muradına ererek Atıf ile evlilik kararı alacak. Kına gecesi ve düğünün damga vuracağı Hayat Şarkısı'nda 25 Nisan'da Melek'in veda mektubu ise yakın çevresini hayal kırıklığına uğratacak.

Hayat Şarkısı son bölümde araları düzelen Hülya ve Kerim birlikte zaman geçirmeye başlarken Hazer'in tehditleri karşısında Hülya'yı koruyan Kerim duruma kendi yöntemleriyle müdahale edeceğini belirtmişti. Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanına göre Hazer belasından kurtulmaya çalışan aile Atıf ve Nilay'ın düğünü ile stresli günleri geride bırakmaya çalışacak.



HAYAT ŞARKISI 59. SON BÖLÜM İZLE


Kanal D  ekranlarında yayınlanmaya devam eden sevilen dizide Hazer’in hayalarına karışmasından rahatsız olan Hülya, Hazer’i tehdit ederken gelecek hafta yaşanacaklar merak konusu oldu. Kızını Hülya ve Kerim'e bırakarak uzaklara gideceğini anlatan bir mektup yazan Melek, sevdiklerini üzecek.


HAZER CEVHER AİLESİNİ BIRAKMIYOR


Hülya ve diğerleriyle uğraşmaya devam eden Hazer bu kez beklemediği bir tepki ile karşılaşacak. Evdekileri kast ederek “Başları büyük bir belaya girecek” diyen Hazer aile ile karşı karşıya gelecek. Hazer’in yaptıklarını öğrenen Mahir ise “Sende ne numaralar var Hazer” diyerek onun tehlikeli adımlar atmaya başladığını anlayacak.


KERİM HÜLYA’YA KIZIYOR


Hülya’nın Hazer ve diğerlerine karşı tedbir almaması Kerim’i oldukça sinirlendirirken “Senin bu göz ü dönmüş adamlardan kendini korumaya niyetin yok” diyen Kerim, kendince tedbir alacağını söyleyecek. Kerim’in nasıl bir tedbir alacağı bu akşam yayınlanacak bölümde ortaya çıkacak. Öte yandan Hüseyin ve Bayram Bey ise üzerlerine doğru gelen tehlikenin farkına vararak ciddi bir karar alacaklar.


HÜLYA VE MAHİR KILIK DEĞİŞTİRİYOR


Mahalleye giderek bilgi toplamak isteyen Hülya, Mahir’i arayarak kılık değiştirmesi gerektiğini söyledi. Hülya’nın isteğine uyan Mahir ise ilginç bir şekilde giyinerek Hülya ile birlikte mahalleye gitti. Yabancı numarası yapmaya çalışan Mahir, eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.


DİZİ KENDİ GÜNÜNE DÖNÜYOR


Geçtiğimiz haftalarda alınan karar ile pazar günleri yayınlanmaya başlayan dizi önümüzdeki günlerden itirabaren kendi gününde yayınlanmaya devam edecek. Bodrum Masalı’nın sona ermesinin ardından 21:00’de ekranlara gelen dizi artık salı günleri 20:0’de ekranlarda olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS