29 Mart Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında evlilik teklifi ve yeni ilişki sürprizi

29 Mart Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında evlilik teklifi ve yeni ilişki sürprizi

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı Melis'in birlikte vakit geçirdiği Kemal'e yapacağı sürpriz teklifi açıklarken Emre ve Tuğçe arasında yeni gelişmeler yaşanacak. Kemal’le birlikte deniz kenarına giden Melis keyifli vakit geçirdikleri anda sürpriz bir soru yöneltecek. Kemal’den çok etkilendiğini söyleyen Melis, damat adayına “Benimle evlenir misin?” diye soracak. Öte yandan Kısmetse Olur’un 29 Mart’taki bölümünde Tuğçe ile Emre arasında yeni bir aşk başlayabileceği ifade edildi. İşte, Kanal D’nin sevilen programının 394’ncü bölümünün tanıtım videosu…

Kısmetse Olur son bölümde Şehmus'un annesi oğlunun Yağmur ile birlikte motora bindiğini görünce sinirlenirken bir süre sonra Yağmur'un motordan düşerek tehlike atlatması kısa süreli paniğe neden oldu. Gelin adayının motosiklet ile birlikte evin içerisine girmesinin ardından Şehmus’u Yağmur’un arkasında gören anne “Bana nispet yapıyor bunlar” diyerek durumdan şikayetini aktardı. Annesinin üzüldüğünü düşünen Şehmus ise Yağmur’dan rica ederek annesiyle birlikte motora binmesini istedi. Kısa bir süre motorla tur atan ikili ardından yeniden gündemi değerlendirdi. Kısmetse Olur’un 394’üncü bölümünde yaşanacak olaylar ve haftanın finali ile ilgili tüm detaylar içeriğimizde…Kısmetse Olur 396. yeni bölüm fragmanında Tuğçe ve Emre yakınlaşması!


KISMETSE OLUR İZLE


EMRE - TUĞÇE AŞKI MI BAŞLAYACAK?


Fenomen yarışma programının 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak bölümde Emre ile Tuğçe arasında önemli gelişmeler yaşanacak. Tuğçe’nin sürekli Emre’ye bakmasının ardından gelin adayları Tuğçe’nin neler hissettiğini sorgulamaya başlayacak. Öte yandan Adnan’ın Tuğçe sorusuna Emre “Neden olmasın abi ikimiz de bekarız” yanıtını verecek.


KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİNDE KİM ELENDİ?


Tankut'un büyük bir özveride bulunarak Onur'un yerine kendisini feda etmesinin ardından netleşti. Elenme adayları arasında bulunan Onur'un Melis'in haftanın birincisi seçilmesiyle yarışmaya veda etmesi beklenirken yarışmanın tarihinde bir ilk yaşandı ve Tankut evden ayrılmak istediğini dile getirdi. Bunun üzerine 26 Mart'ta gözyaşları sel olurken Onur ve Aycan, Tankut'a defalarca teşekkür etti.Kısmetse Olur 394. yeni bölüm fragmanında yeni bir aşk


AYCAN: GURURUM UMRUMDA DEĞİL


Onur’un doğum gününde kendisine soğuk davranmasından sonra ağlamaya başlayan Aycan “Sevdiğin adam orada eğleniyor, sen de bir yabancı gibi izliyorsun” demişti. Aycan’ın üzgün görüntülerinin erkekler evine verilmesiyle birlikte yaşananları unutma kararı alan Onur, gelin adaylarının bulunduğu eve giderek Aycan’a destek oldu. Aycan’ı affettiğini söyleyen Onur, aldığı köpeğin adını “On-Ay” koyarak Aycan’a karşı hala bir şeyler hissettiğini saklamadı. Haftanın önemli görüntülerinin yer aldığı fragmanda “Gururum umurumda değil, seviyorum” diyen Aycan’a sarılan Onur, onun yokluğunda evde yaşadıklarını anlattı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS