3. yeni bölüm fragmanı Darısı Başımıza dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı!

3. yeni bölüm fragmanı Darısı Başımıza dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı!

Darısı Başımıza yeni bölüm fragmanı 3. bölümde hangi gelişmelerin dizinin takipçilerinin karşısında olacağını gösterdi. Zerrin'in Canan'la ilgili duruma ağırlık vermesi Darısı Başımıza son bölümde dengeleri değiştirmişti. Peki, gelecek hafta Darısı Başımıza 3. bölümde neler olacak?

Darısı Başımıza fragman videosu Ozan için yeni bir sürecin başlayacağını gösterdi. Öykü’nün büyük bir yüzleşme ile karşı karşıya kalacağı bölümde beklenmedik olaylar başlayacak. Peki, Darısı Başımıza dizisinin 2. bölümünde Öykü başına gelen olayların sırrını çözebilecek mi?

DARISI BAŞIMIZA FRAGMAN VİDEOSU

Ozan’ı beklemediği bir an da Cem’in üvey abisi olarak karşısında gören Öykü, ne yapacağını şaşırır. Bu esnada aileler arasında yaşanan kavganın şiddeti, Öykü için fırsata dönüşür. İsteme merasimi ertelenir. Ancak Cem’in bu durumu kabul etmeye hiç niyeti yoktur. Ne yapıp edecek, Öykü’yle en kısa zamanda evlenecektir. Ozan, Öykü’yü kardeşinin nişanlısı konumunda görmüş olmanın şokunu atlatamamışken, Cem’in Öykü’yü aslında hiç aldatmamış olduğunu öğrenince iyice sarsılır. Öfkesiyle suçlayacak birilerini arayan Ozan için oklar, Öykü’ye dönmüştür…

DARISI BAŞIMIZA 2. BÖLÜM ÖZETİ

Canan, oğlu Cem’in mutluluğu için kartları yeniden dağıtmaya karar verir ve Aksoyları evine yemeğe davet eder. Yemek iki taraf içinde gergin geçecektir. Bu sırada Öykü’nün çektiği acıyı hisseden Rüya, kardeşinin mutluluğu için İzmir’de Öykü’nün öpüştüğü adamı araştırmaya başlar. Ne yapıp edip o adamı bulacak ve Öykü’yle yüzleştirecektir. Çaresiz ilk yardım alacağı kişi, aşk doktoru Merter olacaktır. Merter ve Rüya müşteri listesini bulmak üzere otele sızarlar. Ancak plan istedikleri gibi gitmeyecek, ikili başlarını bir hayli belaya sokacaklardır.

DARISI BAŞIMIZA OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Tüm bunlar olurken Zerrin, yıllar sonra karşısında gördüğü Canan’a yeniden kinlenmeye başlar. Canan’ın babasının hikâyelerini çalarak daha fazla prim yapmasına izin vermeye hiç niyeti yoktur. Ancak bir kanıt bulmadan yola çıkması da zor olacaktır. Resmiye, Ferrin ve Zerrin’in güçlerini birleştirmeleri gerekecektir. Rüya içinde İzmir’de ki adamın adının soyadının yazılı olduğu zarfla Öykü’ye yaklaşırken, karşısında gördüğü mutlu manzaraya daha fazla katlanamayan Ozan, çareyi Öykü’yü sıkıştırmakta bulur; Ozan kararını vermiştir. Öykü en yakın zamanda Cem’den ayrılacaktır. Ancak Ozan’ın tehdidine karşı Öykü’nün aldığı karar, ortalığı bir hayli karıştıracaktır…

Darısı Başımıza yeni bölümleriyle her çarşamba 20:00’de!

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS