ajanda

6. bölüm fragmanı Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat'tan kötü haberi verdi!

  1. Ajanda

6. bölüm fragmanı Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat'tan kötü haberi verdi!

6. bölüm fragmanı Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat'tan kötü haberi verdi!

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ile Aslı ve Ferhat ikilisinin düşmanlarından kaçmaya çalışacağını gösterdi. Ferhat'ın kaçış esnasında silahındaki kurşunların bitmesiyle birlikteyse ikili için tehlikeli dakikalar başlayacak. Peki, Siyah Beyaz Aşk 6. bölümde hangi olaylar yaşanacak?

Siyah Beyaz Aşk son bölümde gerginliğin artmasıyla birlikte Ferhat yaşadıkları sorunlar için çözüm aramaya başlamıştı. Aslı ve Ferhat arasındaki zorunlu ilişkide ise Ferhat'ın tavırları gündem olmuştu. Peki, sevilen dizi Siyah Beyaz Aşk'ta bu hafta hangi gelişmeler meydana gelecek?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Dizinin gelecek bölümünün fragmanının ise önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'den gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı... Aslı’nın sarhoş olduğu gece onu öpen Ferhat, ona karşı ne hissettiğini sorgulamaya başlar. İkili arasında bu öpücük, aralarındaki duvarların yavaş yavaş yıkılmasına sahne olurken birbirlerine karşı öfkelerinde bir değişim olmaz. Ferhat ile evlenmek zorunda kalan Aslı, ilk fırsatta normal hayatına dönebilmek için ortam kollamaktadır.

Namık Emirhan, kendisine ihanet edenin kim olduğunu araştırmaya devam eder. Adamları arasında bir köstebek olduğunu düşünmeye başlar. Ferhat’ın uyarısından sonra kendisini tetikte hisseden Cüneyt, daha dikkatli davranmak zorunda kalır. Gülsüm’ün de doğum zamanının gelmesi, gizli ilişkilerini saklamakta zorluk çıkarır.

Ferhat’ın savcı kardeşi Yiğit ise Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için hamle yapmaya devam eder. Aslı ile baş başa kalan Yiğit, evliliğe zorlandığını ortaya çıkarmaya çalışır. Aslı için ayağına kadar gelen bu fırsat, yeni bir karar almasına neden olur.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS