Son Dakika

Nazike, Arka Sokaklar 437. yeni bölümde kaçırılacak

Nazike, Arka Sokaklar 437. yeni bölümde kaçırılacak

Nazike, Arka Sokaklar 437. yeni bölümde kaçırılacak

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı gelecek hafta dizide yine aksiyon dolu sahnelerin yer alacağını gösterdi. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisinde Mesut komiser ölümden döndükten sonra yeniden ekibe katılacak. Güneydoğu'da girdiği çatışma esnasında yaralanan Mesut, Arka Sokaklar'ın son bölümünde ölüm tehlikesi atlatmıştı. İşte, Mesut'un ekibe katılıp operasyon düzenleyeceği Arka Sokaklar 437. yeni bölüm fragmanı...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Arka Sokaklar son bölümde tedavisi devam eden Mesut komiser teröristlerin hedefindeki isim olmuş ve yoğun bakımdaki saldırı kıl payı engellenmişti. Tunç'tan verilecek nakilin kabul edilmesinin ardından gelecek hafta yaşanacak gelişmeler de ortaya çıktı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün fragmanında yer alan bilgilere göre sağlığına kavuşan Mesut, ekibe katılacak  ve fuhuş çetesini çökertmek için gerçekleştirilen operasyonda yerini alacak.

 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE

Önceki bölümde Mesut komiser tedavisi devam ederken oğluna zarar gelebileceği endişesiyle Tunç'un donör olmasını reddetmişti. Hastanın durumunun ağırlaştığını gören doktorlar ise Mesut'a parçanın kadavradan alınacağını söyleyerek kendisini ikna etti. Tunç'tan alınan parça dizinin yeni bölümünde Mesut'a nakledilirken ekip arkadaşkları Mesut için dua etti.

Geçtiğimi haftalarda saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Mesut komisere saldırı için hazırlıklarını tamamlayan teröristler ekibin engeline takılacak.  Arif müdürün ekibe açtığı telefonun ardından Mesut’a saldırı düzenleneceğini öğrenen Ali ve diğerleri yoğun bakım odasına koştu. Dizinin bugünkü bölümünde Mesut’un sağlık durumunun netlik kazanması beklenirken üst üste ameliyat geçiren komiserin hayati tehlikesinin devam edeceği ifade edildi.

ARKA SOKAKLAR’DA ZELİHA BOŞANACAK

Önceki haftalarda babasının tüm ısrarlarına rağmen evlenmekten vazgeçmeyen Zeliha, son olarak Hüsnü’nün tüm eşyalarını kendisine getirmesiyle birlikte büyük üzüntü yaşamıştı. Ailesinden ayrılan Zeliha, kocasının kendisini aldattığını öğrenince hayal kırıklığı yaşayarak kocası hakkında şikayette bulunacak. Davanın geri çekilmesini isteyen kocası Zeliha’ya tokat atarken durumu öğrenen Hüsnü koşarak adamı bulmaya çalışacak. Kızının ailesiyle küs olmasına dayanamayan Suat ise “Yok mu bu durumun bir çaresi?” diye Hüsnü’ye soracak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ARİF MÜDÜR SALDIRIYI HABER VERECEK

Tunç’u kurtardıktan sonra Güneydoğu’da kalmaya devam eden Mesut girdiği çatışma esnasında ağır yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Mesut’un başlarına yeniden bela olmasını istemeyen örgüt ise adamlarına doktor kılığına girerek yoğun bakım odasını basmasını söyleyecek. Arif müdür aldığı istihbarat sonucu Mesut’a saldırı düzenleneceği bilgisini ekip ile paylaşacak. Ali ve diğerleri yoğun bakım odasına girerken adamların böyle bir şeye nasıl cüret ettiklerini sorgulayacak.

ARKA SOKAKLAR’IN ÖNCEKİ BÖLÜMLERİNDE NELER YAŞANDI?

Oğlunun varil içerisine konularak sınır bölgesine kaçırıldığını öğrenen Mesut ise hemen bölgeye giderek özel harekat polisleri ile birlikte operasyona katılacak. Tunç'un kaçırıldığı esnada varil içerisine konularak götürüldüğü kamyon şarampole yuvarlanırken Tunç'un ölüp ölmeyeceği bu akşam ortaya çıkacak. Düşmanlarının Tunç'u içerisine koydukları varil ile birlikte sınır bölgesine kaçtığını öğrenen Mesut, Güneydoğu'da operasyon halinde olan özel harekat polislerinin arasına katılacak. Tunç'u kurtarmak için harekete geçen Mesut komiser aldığı karar ile ekip arkadaşlarını üzecek. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bölgeye giderek özel harekat polisleri ile birlikte operasyonlar düzenleyen Mesut, çatışmanın ortasında oğlunu rehin alan teröristin kendilerine saldırmasıyla geri çekilmek zorunda kalacak. Kılık değiştirerek teröristlerin arasına sızmaya çalışan Mesut komiser dizinin bugünkü bölümünde oğlunu kurtarmaya çok yaklaşmışken vurulacak. Dere kenarına yuvalanan Mesut'un ölüp ölmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.