Ağlama Anne yeni bölüm fragmanı (11 Kasım 2018 6. bölüm)

Ağlama Anne yeni bölüm fragmanı (11 Kasım 2018 6. bölüm)

Zeynep’in başına gelecek yeni olayların anlatılacağı Ağlama Anne 6. Bölüm fragmanını yayınladı. Pazar günü takipçilerinin karşısında olacak dizide Damla’nın Adnan’dan uzak duracağı ortaya çıktı. Peki, Ağlama Anne yeni bölümde bu hafta neler yaşanacak?

Ağlama Anne fragman videosu Zeynep’in yaptıkları nedeniyle pişmanlık yaşayacağını gösterdi. Disiplin kurulunun Zeynep’e açtığı soruşturma herkesi şaşırtmaya devam edecek. İşte Ağlama Anne dizisi yeni bölüm tanıtım videosu…

AĞLAMA ANNE FRAGMAN VİDEOSU

AĞLAMA ANNE 6. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep'in yaşadığı talihsiz olayın yankıları devam etmektedir. Adnan ve Damla da Zeynep'in başına gelenlerin sorumlusunun Özlem olduğunu öğrenir. Damla, Alev'in de etkisiyle Adnan'dan uzak durmaya karar verir. Adnan, çevrelerinde olduğu sürece Zeynep'in zarar görmeye devam edeceğini düşünmektedir. Olay, okulda da bomba etkisi yaratmıştır. Disiplin kurulu tarafından Zeynep'e soruşturma açılmış ve savunması istenmiştir.

AĞLAMA ANNE OYUNCULARI

Alev ve Ali Osman, Zeynep'i okuldan atılmaktan kurtarabilecek midir? Öte yandan Adnan'ın boşanma davası açtığını öğrenen Özlem ise tekrar hareketlenir. Bu kez tüm ailenin kucağına bombayı bırakmıştır. Büyük bir zan altında kalan Damla'yı Adnan temize çıkarmanın peşine düşer. Ancak yaptığı hamle sonucunda Zeynep'in hayatı hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS