Alparslan, Ünal'a karşı: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 28 Mart yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Alparslan, Ünal'a karşı: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 28 Mart yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı 28 Mart Salı günü ekrana gelecek bölümde Alparslan'ın eline aldığı silah ile Ünal'a saldırı düzenleyeceğini gösterdi. EDHO'nun gelecek bölümünde arkasından çevirilen işlerden habersiz olan Alparslan'ın Ünal'ı öldürmeden önce ailesi için güvence istediği kişiler kendisine söz verse de keskin nişancılar Alparslan'ı etkisiz hale getirmek için hazır bekleyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 63'üncü bölümünün tanıtım videosunda yer alan bilgilere göre Alparslan'ın silahına davrandığı esnada kendisine Hızır Çakırbeyli engel olmaya çalışacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Mart'ta 63'üncü bölümü ile Alparslan'ın ölüp ölmeyeceği sorusunu yanıtlayacak. EDHO'da yaptığı anlaşma sonucu Ünal'ı öldürmesi istenen Alparslan kendisi için hazır şekilde bekleyen keskin nişancılardan habersiz silahına davranacak. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Ceylan'ı zorlayan Meryem bu kez kendisi zor bir soru ile karşılaşacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde Ceylan'ı Ünal ile evlendirmeye çalışan Meryem, gelecek bölümde "Sen mafya babasının karısı olmaktan korkmuyor musun?" sorusu ile karşılaşacak.EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN ESKİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?


Meryem ile Ceylan’ın konuşma yaptığı esnada Meryem’den Ceylan’ı şaşırtan bir teklif gelecek. Ceylan’ın uzun zamandır neden evlenmediğini araştıran Meryem, ona evlenmesi için Ünal’ın ismini önerecek. Ünal teklifi karşısında oldukça şaşıran Ceylan ise “Benim için düşündüğün bir aday mı var?” demesine rağmen teklifi hemen reddetmeyecek.


Masa üyelerinin tamamını harcamaya kararlı olan Ünal ise yeni isimler yaptığı anlaşmanın ardından üyeleri gözden çıkardığını gösterecek. Ünal’ın yanına gelen kişi “Madem sen masa üyelerini yediriyorsun ben de yiyeceğim” diyerek masa üyelerinin sonunu geldiğini söyleyecek. Ünal ise bu duruma gayet sakin bir yanıt vererek “Afiyet olsun canım” diyecek.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’DA HIZIR VE ÜNAL YÜZLEŞMESİ


Birbirleri hakkında son günlerde tehditkar açıklamalarda bulunan ikili uzun zaman sonra ilk kez karşı karşıya gelecek. Yakında savaşın yaşanacağını söyleyen Ünal, Hızırbeyli’ye yaşanacak çatışmaların ilk sinyalini verecek. Masa üyelerini CIA tarafından kaçırıldıktan sonra tamamen silen Çakıbeyli ise durumdan memnun olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS