Anne dizisi 25 Nisan yeni bölüm fragmanında Turna, Zeynep’i istemiyor

Anne dizisi 25 Nisan yeni bölüm fragmanında Turna, Zeynep’i istemiyor

Salı günleri ekrana gelen Anne dizisi yeni bölüm fragmanı ile Zeynep’in Turna ile yeniden barışmak için onun evine gideceğini gösterdi. Turna’nın bulunduğu eve giden Zeynep önce Şule’nin engellemesi ile karşılaşacak ardından da Turna’dan aldığı yanıt ile şok olacak. Anne dizisinin 25 Nisan’daki 25. bölümünde Turna kendisiyle barışmak istediğini söyleyen Zeynep’e “Benim adım Turna değil Melek” yanıtını verecek.

Anne dizisi son bölümde Turna’nın yaşadığını öğrenen Melek, Gönül’ün komisere yaptığı itirafın ardından gerçeklerle yüzleşmişti. Uzun süredir Melek’in öldüğünü düşünen Zeynep, onun mezarını ziyaret etmiş ardından da evlat edinme isteğini eşi ile paylaşmıştı. Anne dizisinin yeni bölüm fragmanına göre Zeynep’in almış olduğu bu karar Turna ile uzun süren bir küslüğe neden olacak.Anne 25. yeni bölüm fragmanı


ANNE 24. SON BÖLÜM İZLE


“BENİM ADIM TURNA DEĞİL MELEK!”


Zeynep’in evlat edinmek için gittiği yurtta başka bir kız çocuğunu sevmesi Turna ile arasının bozulmasına neden olmuştu. Yaşadığını kanıtlamak için eline aldığı çiçekle yurda giden Turna, Zeynep’i başka bir çocukla beraber görünce elindeki çiçeği yere atmış ve ona hiçbir şey demeden bölgeden uzaklaşmıştı. Turna’nın yaşadığını çok sonra öğrenen Zeynep, dizinin gelecek bölümünde Şule’nin kapısına dayanacak. Turna ile görüşmek istediğini ifade eden Zeynep, Şule’den “Sen onun nesi oluyorsun ki onu senden saklayayım” yanıtını alacak. İkilinin tartıştığı esnada yanlarına gelen Turna, Zeynep’in kendisinden af dilemesi karşısında sakinliğini koruyacak. “Ben seni bırakır mıyım hiç Turna” diyerek gözyaşları döken Zeynep, küçük kızdan “Benim adın Turna değil Melek” yanıtını alacak.


ÖNCEKİ HAFTALARDA YAŞANANLAR


Turna’yı kaçırarak fidye isteyen Cengiz yaralanmasının ardından hastaneye gitmek zorunda kalmış ve yakalanmıştı. Polislerle birlikte rahata kavuşan Turna, ameliyat olmak üzere olan Zeynep’in yanına gitmiş ve Zeynep’in çok uzaklara gideceğini söylemesi üzerine gözyaşları içerisinde kalmıştı. Sağlığına kavuşmasının ardından yeniden Melek’i aramaya başlayan Zeynep, onun mezarı ile karşılaşmış ve kendisine sahip çıkamadığı için özür dilemişti. Turna’nın mezarının görüntülenmesi “Melek öldü mü?” sorusunu akıllara getirirken çok geçmeden gerçekler ortaya çıkmıştı. Dizide yaşanacak olan diğer gelişmeler ise önümüzdeki hafta ortaya çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS