ajanda

Suat ölecek mi? Arka Sokaklar sezon finali fragmanı ile takipçilerini üzecek!

  1. Ajanda

Suat ölecek mi? Arka Sokaklar sezon finali fragmanı ile takipçilerini üzecek!

Suat ölecek mi? Arka Sokaklar sezon finali fragmanı ile takipçilerini üzecek!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Kanal D'nin beğeni ile takip edilen dizisinde üzücü gelişmelerin meydana geleceğini gösterirken Hüsnü Çoban ve ailesi gözyaşları içerisinde kalacak. Hüsnü ve çocuklarının ağladığı sahnede Suat ve Haydar Berk'in yer almaması ikiliden birine zarar geleceği ihtimallerini kuvvetlendirdi. İşte, Arka Sokaklar'da 23 Haziran günü yaşanacak olan gelişmeler ve sezon finalinin tanıtım videosu...

Arka Sokaklar son bölümde Rıza komiserin meslekten geçici olarak ayrılmasının önü açılmış ve Arif Müdür, Rıza'yı açığa almıştı. Ekip, amirlerinin başına gelen olay karşısında büyük bir şaşkınlık yaşarken bu kez hastane odasında meydana gelen olaylar Hüsnü ve ailesini gözyaşlarına boğacak. Arka Sokaklar'ın sezon finali fragmanına göre Suat ya da Haydar Berk'in kötü bir sağlık sorunu olması bekleniyor.

ARKA SOKAKLAR 446. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Kanal D’nin rekortmen dizisinde bu hafta kötü gelişmeler peş peşe yaşanacak. İşlemler için gittiği bankada soyguncular tarafından kaçırılan Hüsnü zor durumda kalacak. Gözlerinin önünde Hüsnü kaçırılırken elinden hiçbir şey gelmeyen Suat, çaresiz Mesut’u aramak zorunda kaldı. Mesut’a Hüsnü’nün kaçırıldığını haber veren Suat, bir an önce harekete geçilmesini istedi. Hüsnü ise yaptığı akıllıca plan sayesinde suçlulardan birisini etkisiz hale getirerek onun maskesini taktı. Eve vardıkları esnada maskeyi çıkartan Hüsnü’nün suçlulardan nasıl kurtulacağı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Rıza’nın açığa alınmasıyla birlikte dizide dengeler değişirken “Bizim üzerimize oyunlar oynanıyor” diyen Rıza, rozetini Arif Müdür’e teslim edecek. Amirlerinin görevden alınması karşısında şaşkınlık yaşayan ekip ise “Böyle bir şey nasıl olur?” diyecek.

ARKA SOKAKLAR’DA GEÇTİĞİMİZ HAFTLARDA NELER YAŞANDI?

İlhan Kansu çevresinde oldukça önemli olaylar yaşanacak. Gürcan ile yaşanan gerginliğin ardından bu kez hedeflerine İlhan’ı alan ekip onu yakalamak için Harun’dan itiraflarda bulunmasını isteyecek. Harun’un tutuklanacağını öğrenen İlhan, ise hapishanedeki adamlarına Harun’u ortadan kaldırmaları için mesaj gönderirken aynı zamanda kurduğu tuzak sayesinde Rıza’yı ele geçirecek.

Yanında bulunan kadının başına silah dayandığını gören Ayla telefonla Ali’ye haber vermek isteyecek. Bunu fark eden suçlular ise namlularını bu kez Ayla’ya yöneltecek. Telefondaki sesin bir anda kesilmesiyle birlikte “Anne” diyerek bağırmaya başlayacak olan Ali ters giden bir durumun olduğunu anlayacak. Öte yandan Metin, çalıştığı alanda saldırıya uğrayacak ve yumruk yiyecek.

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS