Arka Sokaklar 400. Bölüm (Yeni Bölüm) fragmanında neler oluyor? Kanal D

A A

06.05.2016 - 16:47 Son Güncelleme:

Kanal D 'nin fenomen polisiye dizisi Arka Sokaklar nefes kesmeye devam ediyor. 399. bölümde Hüsnü'nün vurulmasıyla yıkılan ailesi ve ekip yeni bölümde neler yapacak? Hüsnü Çoban ölecek mi? Arka Sokaklar 400. Bölüm' de neler olacak? Arka Sokaklar 400. Bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar bu akşam yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar 400. Bölüm (Yeni Bölüm) canlı izlemek için haberimizdeki linke tıklayınız..

Arka Sokaklar 400. Bölüm (Yeni Bölüm) fragmanında neler oluyor? Kanal D

Yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği ve başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde heyecan kaldığı yerden devam edecek.Heyecanla beklenen Arka Sokaklar 400. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Hüsnü Çoban öldü mü? Bu sorunun cevabı yeni bölümde netlik kazanacak. İşte detaylar...

ARKA SOKAKLAR 400. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çoban ailesi Hüsnü için dua ediyor, Mesut ise Hüsnü için başını belaya sokuyor.

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Cuma akşamı 4.kez “dalya” diyor ve 400. Bölümü ile ekrana geliyor.

 

Mesut, Hakan ve Ali Maruf’un sinyalinin geldiği ormanlık alana doğru yoldadır. Ancak Maruf’un işini bitirmek isteyen biri daha vardır: Kadir, peşine çok sayıda adam takmış buluşma yerine doğru yola çıkmıştır. Sinyal noktasında yalnız Maruf’u bulmayı bekleyen ekip kendini ıssızda, bir sürü silahlı adamın ortasında, desteksiz bulur. Çatışma kaçınılmazdır, Sayıca az olan ekibimiz için ormanın ortasında hayatta kalma savaşı başlar.

Suat, Nazike, Metin, Tekin, Zeliha yoğun bakım önünde perişan halde beklemeye devam etmektedir. Ancak Hüsnü kötüleşmeye başlar, tansiyonu düzensizleşmiş, nabız yükselmeye başlamıştır. Acilen ameliyata alınan Hüsnü’nün böbreklerinde sorun olduğu, bir tanesinin neredeyse işlevini kaybettiği, vücuttan sıvı atılamadığı bilgisi verilir. Böbrek tek başına ihtiyacı karşılayamadığı için tansiyon düzene girmez ise ne kadar daha dayanabileceği bilinmemektedir.

Tekin perişan olmuş, bir köşede tek başına ağlamaktadır. Mesut yanına gider. Tekin içerisindeki tüm acıyı Mesut amcasına haykırır. Mesut bu sinirle emniyete gider. Rıza babaya haber vermeden Kadir’in sorgusuna girer, Maruf yine kaçmayı başarmış, zamanında ona kol kanat geren Kadir ise bir şey bilmediğini iddia etmektedir.

Mesut, adama sorduğu sorulardan her alamadığı cevap karşısında kendini kaybeder. Kadir sonunda dayanamaz ve sorguda bayılır. Hüsnü’nün kötüleşen sağlık durumu ve Mesut’un üzerine atılı suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürükler. Kendini bir dönüm noktasında bulan ekip, tüm darbelere rağmen sonuna kadar ayakta kalmak için ant içer. Dayanmak zor olabilir, ama direnmek mecburidir…

OYUNCULAR
Zafer Ergin Rıza Soylu/Rıza Baba
Şevket Çoruh Mesut Güneri

Özgür Ozan Hüsnü Çoban
Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar Selin
Alp Korkmaz Ali Akdoğan
Özlem Çınar Aylin Aydın

Can Başak Arif Müdür