Arka Sokaklar 507. bölümde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde 1 Mart günü ekranda olacak bölümde yaşanacakları gösterdi. İşte Mesut Komiser'in başını derde sokacağı Arka Sokaklar'da 507. bölümde meydana gelecek olaylar...Arka Sokaklar'da bu hafta yaşanacak olaylarla ilgili Kanal D'den yapılan açıklamalar şöyle;
Mesut tek başına, Derman ve Muhip’in peşinden, Kemerli mahallesine gider. Mahalle girişinde teröristlerle çatışır ve Derman’ın kaldığı evi bulur. Mesut çapraz ateşte kalır ve şarjörü bitmek üzereyken ekiptekiler gelir.
Ekibimiz, Derman ve Muhip’i ellerinden kaçırırlar. Engin, Mesut’u açığa alır. Mesut silah ve rozetini teslim eder.

Selin ise, yalnız kalmak için Ağva’da bir otele yerleşir. Otel sahibi ve kızıyla birlikte kötü günlerini atlatmaya çalışır.

Mesut yeniden içki içmeye başlar. Ekrem, Derman’dan haber aldığını ve operasyona Mesut’la birlikte gitmek istediğini söyler. Mesut en sonunda kabul eder.
Uyuşturucu yüklü kamyonu durdurur. İçindeki adamları vurup Ekrem’le birlikte kamyonu kaçırırlar.
 Muhip’e kamyonun içindeki uyuşturucular karşılığı, Derman’ı istediklerini söylerler. Muhip, Mesutları kandırır ve takas sözü verdiği yere adamlarını gönderir. Mesut ve Ekrem tehlikededir. Derman’ın aklı doğudan gelen uyuşturucu sevkiyatındadır. Kendisi de araçla birlikte geri gitmek istemektedir. Bu fikir Muhip’in aklına yatar.

Mesut, Derman'ın saklandığı mahalleye tek başına dalıyor ve hayatını tehlikeye atıyor! Arka Sokaklar 507. Bölüm 1 Mart Cuma akşamı saat 19.45'de Kanal D'de!
9
İşte yeni bölümün tanıtım videosu...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS