Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı: Bu hafta neler olacak?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde 15 Mart 2019 günü yaşanacakları gösterdi. Mesut'un bir süredir zor durumda olduğu dizide beklenmedik gelişmeler meydana gelecek. İşte Arka Sokaklar 509. bölüm tanıtım videosu ve fenomen dizide meydana gelecek olaylar...Arka Sokaklar'da bu hafta yaşanacaklarla ilgili Kanal D'den yapılan açıklama şöyle;
Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar.
 Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır
Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir
Hakan sigortadan gelen evraklarda Aylin’in daha önce ameliyat olduğunu öğrenir.
Doktoru bulup ulaşır ve Aylin’in çocuğu olmayacağını öğrenir. Selin’den de olayı teyit edince yıldırım hızıyla Aylin’in yanına gider. 
Avm’de yüzü maskeli adamlar insanları rehin alır. Birgül ve Nurgül isimli kardeşler, kaçmaya kalkışır ve adamlar ateş açar.
 Birgül ölür Nurgül de adamlar tarafından kaçırılır.  Nurgül’ün kocası Ogün’den de fidye isterler. Ekibimiz olayın peşine düşecektir.
10
İşte Arka Sokaklar'ın yeni bölüm tanıtım videosu...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS