Arka Sokaklar 510. bölüm fragmanı: Engin ve Bahar zor durumda!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile 510. bölümde yaşanacakları gösterdi. Engin Komiser ve Bahar'ın görevleri nedeniyle riskli bir sürecin içerisine dahil olacakları hafta önemli gelişmeler meydana gelecek. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde ekip başlarına gelen olayları kayıpsız atlatabilecek mi?Arka Sokaklar dizisinde bu hafta yaşanacaklarla ilgili Kanal D'den yapılan açıklamalar şöyle;
Polislerimiz tır parkında, uyuşturucu ham madde takası yapılacağını öğrenir. İki kamyon şoförü öldürülmüştür. Üçüncü bir kişi daha vardır vurulan. Bahar onu tanır. Fikret’tir ismi.
Bahar geçmişte uyuşturucu çetesini çökertmek için onların arasına, Dilek ismiyle katılmıştır. Polis memuru Faruk bu operasyonda Tarık tarafından öldürülmüştür.
Tarık, Bahar’a takıntılıdır ve Bahar’la ilişkisi olduğundan şüphelendiği için Tarık’ı öldürmüştür. Bahar cinayeti işleyenleri bulmak için gizli göreve talip.
Teknede bir kadın cesedi bulunur. Genç kadın defalarca bıçaklanmıştır. Tekne sahibi Asaf, şüpheli konumundadır. Avukatı Müge aynı zamanda sevgilisidir. Engin kadını tanıyordur. Dişli bir avukattır ve Asaf’ı aklamak için her şeyi yapmaya hazırdır.
Engin, Müge’ye ne olursa olsun Asaf’ı emniyette görmek istediğini söyler; ancak Müge onları beklenmedik bir yere götürür.
Eray isimli bir gencin cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulunur. Son günlerde, "Beyaz Balık" isimli bir oyunla oynadığı tespit edilir. Mustafa isimli bir diğer genç de son zamanlarda garip davranışlar içindedir. Önce sınıf arkadaşının kafasına odunla vurur, daha sonra okulu yakmaya kalkışır.
8
İşte Arka Sokaklar'ın yeni bölüm tanıtımı ve fenomen dizide yaşanacaklar...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS