Arka Sokaklar 513. bölüm fragmanı: Ali yaşayacak mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Selin'in Asaf tarafından rehin alınacağını gösterdi. Mesut'un Asaf’ın peşine düştüğü bölümde Ali ise ölüm kalım savaşı verecek. Peki, Arka Sokaklar 513. bölümde Ali hayata tutunmayı başarabilecek mi?Kanal D'den bu hafta ekranda olacak bölümle ilgili yapılan açıklama şöyle...
Ali, ekip tarafından bulunduğu yerden hemen hastaneye kaldırılır.  Müge adliyeye nakledilirken bulunduğu aracın önü Asaf ve adamları tarafından kesilir.
Araçta bulunan Selin, Bahar, resmi polisler Asaf ve adamlarıyla çatışırlar. Müge ölür. Selin, Asaf tarafından rehin alınır. Mesut, Asaf’ın aracının peşine düşer.
Şamil terör eylemi yapmak için mekan arayışına başlar. Engin peşine düşer. Şamil takip edildiğini anlayınca otobüse biner ancak Engin’de otobüsün peşinden gider ve Şamil’i durdurmak için içeri girer. Otobüste her an patlama gerçekleşebilir.
Rıza baba, Pınar, Ayla ve tüm ekip hastanede Ali’nin başındadır. Ali’nin hayatta kalabilmesi için acilen karaciğer nakli gerçekleşmesi gerekir. Birçok doku örneği alınır. Ancak hiçbiri uyumlu çıkmaz.
Pınar’ın artık dayanacak ne sabrı ne de gücü kalmıştır. Rıza Babanın son bir planı vardır. Karaciğeri uyum sağlayacak son bir kişi. Kimseye bir şey demeden hastaneden çıkıp gider.
Ali yoğun bakımdan acil ameliyata alınır. Karaciğer bulunmadıkça yaşaması imkansızdır. Reşat Hoca tüm çabayı gösterir; ancak, Ali’nin kalbi artık bu duruma dayanamaz…
8
Arka Sokaklar'ın bu hafta ekranda olacak bölümünün tanıtım videosu ise şöyle...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS