Arka Sokaklar 514. bölüm fragmanı: Şehit olan isim Ali mi?

Arka Sokaklar 514. bölüm fragmanı: Şehit olan isim Ali mi?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Rıza Baba ve ekibinin şehit haberiyle oldukça üzüleceğini gösterdi. Geçtiğimiz hafta kanaması devam eden Ali ölümle burun buruna gelmişti. Peki, Arka Sokaklar 514. bölümde şehit olan isim kim?

Arka Sokaklar fragman videosu Ali’nin son durumunu merak eden kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Bir süredir tedavisi devam eden Ali’nin durumu geçtiğimiz hafta ağırlaşmış başta Pınar olmak üzere birçok kişi gözyaşlarına boğulmuştu. Peki, Arka Sokaklar’ın 19 Nisan’daki yeni bölümünde neler olacak?


ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSUARKA SOKAKLAR 514. BÖLÜM ÖZETİ


İç kanama geçiren Ali, ikinci kez ameliyata alınır. Ameliyat sırasında kalbi durur. Rıza Baba, Ali için gerekli olan karaciğer donörünü bulmuş hastaneye getirmiştir. Bu donör Ali'nin babasıdır. Ameliyathane kapısında endişeli bir bekleyiş sürmektedir. Doktor elinden geleni yapar. Ali ölümle, yaşam arasındaki ince çizgidedir. Pınar, kalbinin durduğu haberini alır ve yıkılır.


Ekip, tam tekmil bir cenaze merasimindedir. Cenaze herkesi yasa boğmuştur. İzleyenlerin merakla beklediği sahne Ali'nin cenazesine mi ait? Tabuttaki kişi kim?


Bu sırada Hüsnü, Barış isimli bir kişinin izini sürmektedir. Hüsnü'nün de izini süren bir kişi vardır. Hüsnü, haber alamadığı Barış'ın evine gittiğinde bu şahıs onun arkasından sinsice yaklaşır ve silahını doğrultur. Hüsnü'nün hayatı tehlikededir!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS