Arka Sokaklar 516. bölüm fragmanı: Ali aklanabilecek mi?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı başı belaya giren Ali için bu hafta kader haftası olacağını gösterdi. Hayati tehlikesini atlatmasının ardından Nasuh'la ilgili olaydan sorumlu tutulan Ali hastaneden kaçmıştı. Peki, güvenlik güçlerine teslim olan Ali Arka Sokaklar 516. bölümde aklanmayı başarabilecek mi?Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde meydana gelecek olaylarla ilgili Kanal D'den yapılan açıklama ise şöyle...
Ali tutuklanarak adliyeye sevk edilir. Herkes Ali’nin gidişini gözü yaşlı seyreder. Nasuh duruma üzülür ve Ali’yi kurtarmak için cezaevi aracına saldırır; ancak, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır.

Şebnem Nasuh’u kaçırmak için özel uçak ayarlar. Pilot Aykut’la anlaşır. Canan, Mesut’a Nasuh’u kaçıracak pilotun numarasını verir. Pilotla işbirliği yapılır. Hakan, Nasuh’u uçuracak pilotmuş gibi davranır ve gizli operasyona başlanır.

Hakan ve Aylin bebeğe bakması için Nesrin anneyi getirirler. Bebeğe hep beraber isim düşünürler. Aylin ve Hakan bebeği evlatlık edinmek için harekete geçer.

Firaz eylem koymak için nalburdan malzeme alır. Baran yanında muhbirdir. Baran koyulacak eylemi Ekrem’e haber verir ve ekip baskın hazırlığı yapar.

Firaz ve adamları Ekrem’i kurşunlamaya başlarlar. Ekrem’in kanlı künyesini Mesut’a gönderir. Bu yapacağı tehlikeli saldırının ilk habercisidir. Beklemedikleri bir anda Firaz, Mesut, Canan ve Ceren’i ansızın ateş altında bırakır.

7
Dizinin yeni bölüm fragmanı ve 3 Mayıs'ta ekranda olacak bölümde meydana gelecek olaylarsa şöyle...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS