Arka Sokaklar 518. bölüm fragmanı: Mesut, Ceren'i kurtarabilecek mi?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı 17 Mayıs günü ekrana gelecek bölümde Mesut'un Ceren'i kurtarabilmek için büyük çaba sarf edeceğini gösterdi. Ekibin de Mesut ve Ceren için endişeleneceği bölümde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Peki, Arka Sokaklar 518. bölümde Ceren özgürlüğüne kavuşabilecek mi?Salih, nişanlısı kaçırıldığı için Firaz’a yardım ettiğini itiraf eder. Mesut ekip ile paslaşarak operasyonu kurar ve Ceren’i kurtarırlar. Canan kızıyla beraber yurt dışına seyahat edecektir.
Emniyete gelip Mesut’a ve tüm ekibe teşekkür eder. Giderken de Selin’e iyi bakması konusunda birkaç güzel cümle eder.
Fatmanur eski kocası Üzeyir tarafından şiddete uğrayan bir kadındır. Fatmanur ve oğlu aniden kaybolur. Fatmanur’un ormanlık arazide cesedi bulunur. Üzeyir oğlunu kaçırmıştır ve her yerde aranır. Fatmanur’un bir numaralı katil zanlısı eski eşi Üzeyir’dir.
Mesut’un yeğeni İlkay’ın İstanbul’da bir sevgilisi vardır. Sevgilisi Veli zengin ve kötü alışkanlıkları olan bir gençtir. İlkay’ı arkadaşlarıyla tanıştırır ve İlkay’ın da kötü alışkanlıklara alışmasına sebep olur.
 Ailesi İlkay’ın, Şanlıurfa’ya eve gelmesini istemektedir. İlkay kimseye haber vermeden Veli’nin yanına kaçar. 

Engin Narkotik şubenin başına geçmiştir. Kendisine yeni bir ekip kurar.
 Sema ve Yavuz bağımlı evli bir çifttir. Ekip gençlere madde sağlayan Tuncer’in yakalanması için Engin ve ekibi harekete geçer. 
Engin tam Tuncer’i yakalamak üzeredir ki Rıza Baba ve ekibi onlardan önce davranır.
8
Gelecek bölümün tanıtım videosu ise şöyle...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS