Arka Sokaklar’da Mesut komiserin hayati tehlikesi devam ediyor

Arka Sokaklar’da Mesut komiserin hayati tehlikesi devam ediyor

Kanal D’nin sevilen dizisinde Tunç’u kurtarmak için gittiği Güneydoğu’ya yerleşme kararı alan Mesut komiser oldukça zor dakikalar geçirecek. Tunç’u kurtardıktan sonra oğlu ile vedalaşan Mesut, ardından girdiği çatışma esnasında yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Ekip üyeleri Mesut’un vurulduğu haberini almalarının ardından hastaneye akın ederken doktor kılığına giren kişi Mesut’u öldürmeye çalışacak. Babasının operasyonda yaralandığını öğrenen Tunç ise büyük bir şok yaşayarak Suat’a hastaneye gitmek istediğini söyleyecek.

31 Mart’ta izleyici ile buluşmaya devam eden Kanal D’nin fenomen dizisinde bu hafta duygusal dakikalar yaşanırken Mesut ve Zeliha’nın başına gelenler dizinin takipçilerini üzecek. Geçtiğimiz hafta babasının istemediği bir kişi ile evlenen Zeliha, Hüsnü’nün nikah dairesinde bayılmasıyla birlikte gözyaşları içerisinde kalmıştı. Zeliha’yı o halde gören Hüsnü baygınlık geçirerek hastaneye kaldırılırken Zeliha ile bir daha görüşmeme kararı almıştı. Bu akşam yayınlanacak bölümde bavula topladığı eşyaları kızına iletecek olan Hüsnü, “Artık sana it bir şey kalmadı bizde” diyecek. İşte, gelecek bölümün tanıtım videosu…


 


BU AKŞAM DİZİDE NELER YAŞANACAK?


Mesut, görevdeyken vurularak yere serilir. En hızlı şekilde hastaneye getirilen Mesut'un vurulma haberini Oktay verir. Tüm ekip Mesut'a destek olmak için oradadır. Lakin Mesut'u hastanede bekleyen başka bir tehlike daha vardır. Kılık değiştirerek hastaneye sızan ezeli düşmanlar Mesut'un kaderini beklemek yerine buna bir son vermek ister. Mesut bu zor durumdan nasıl kurtulacak?


Zeliş ise Alphan ile olan evliliğinden sonra artık ailesiyle arasında uçurum vardır. Hüsnü, el bebek büyüttüğü kızı Zeliş'i artık yanlarında istemez ve ona kapıyı gösterir. Zeliş ile Çoban ailesi yeniden mutlu bir aile olabilecekler mi?


Mesut'un tamamen ortadan kaldırılmasını isteyen kişiler doktor kılığında içeri girerek Mesut'u öldürmeye çalışacak. Ekip arkadaşlarının Güneydoğu'da yaralandığını öğrenen Rıza ise "Doğru söyle öldü mü?" diye soracak. Kızının başka bir adamla evlenmesine gönlü razı olmayan Hüsnü ise Zeliha'nın eşyalarını bavula koyarak "Artık bizde hiçbir şeyin kalmadı" diyecek. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS